8 HAZİRAN 2016 ÇARŞAMBA BALIK BURCU GÜNLÜK YORUMU

AŞK: Bugün duygusal yaşamınız ile kişilerin kendilerine özel yaşamlarını birbirinden ayırmanız gereken bir gün. Duygusal ilişkiniz çok önemli ama birbirinize tanıyacağınız yaşam alanları ilişkinizi olumlu etkileyecektir. Karşınızdaki insanın sosyalleşip nefes almasına izin vermeniz gereken bir dönemdesiniz. Bu size de iyi gelecek.

Reklam

PARA: Maddi durumunuzu düzeltecek imkanlar önünüze geliyor ama onları fark etmiyorsunuz acilen kendinize yönelin. Bu imkanları görmeniz için alışkanlığınız olan bakış açısını değiştirmeniz gerekiyor. Fırsatlar kapınızda…

AİLE: Ailenizde yakın birinden bu dönemde uzak kalma ihtimaliniz var her şey iyi olacak çok fazla üzülmemeye gayret edin.

SAĞLIK: Bu dönem sağlığınız ile ilgili ötelediğiniz konuları ele alma zamanı.  Küçük sağlık sorunlarınızı es geçmeyin.

Reklam

BURÇLAR

GENEL : Olumsuz gibi görünen kötü olarak nitelendirdiğiniz yaşadıklarınız bu sıralar size hizmet ediyor olabilir. Tepkiden uzak durup, biraz sabırlı olun. Sizin için iyi şeyler olduğunu kısa zamanda anlayacaksınız.

DİLEK CEVABINIZ: Çok istediğiniz dileğinizin gerçek olması için size düşeni yapmanız gerekiyor bekleyerek ulaşamazsınız. Biraz hareket, kim bilir belki küçücük bir parayla bir şans oyunu…

Reklam

Benzer yazılar

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.