6 HAZİRAN 2016 PAZARTESİ YENGEÇ BURCU GÜNLÜK YORUMU

 

AŞK: Bugün ilişkide olduğunuz yada olmasını istediğiniz insanla biraz yalnız vakit geçirme zamanı. Başkalarının olmadığı bir ortam yaratın bu dönem havada sizin için aşk kokusu var. Kimbilir belkide arzu ettiğinizin gerçekleşmesi için tam zamanıdır.

 

PARA: Maddi anlamdaki beklentilerinizi karşılayabilmek için yatırımlarınızın yönünü değiştirmeniz gerekiyor. Yeni fırsatları değerlendirmenin tam zamanı. Şu an sahip olduğunuzu düşündüğünüz yüksek yatırım araçları kısa zamanda farklılık gösterebilir.

 

AİLE: En yakınlarınızın sırları aranızda kalmalı çok yakınınızdakilerle bile bunu paylaşmayın. Özellikle ailenize karşı sır tutma günü olmalı bugün sizin için.

 

SAĞLIK: Sizin için Hastalıkların azaldığı bir dönem içerisine giriyorsunuz. Rahat bir nefes alma vakti.

BURÇLAR

 

GENEL : Sıkıntılarınızı biraz olsun hafifletecek olumlu gelişmeler olacak sabrınızın mükafatını alacağınız bir dönem geliyor. Ellerinizi bu olumlu duruma açık tutmayı unutmayın.

 

DİLEK CEVABINIZ: Dileğiniz gerçekleşti ama şimdi yeni bir tanesini istiyorsunuz. Bu sefer daha dikkatli dileyin o da gerçekleşecek ama gerçekleştiğinde o kadar da mutlu olmayabilirsiniz.

Benzer yazılar

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.