4 EKİM 2016 SALI KOÇ BURCU GÜNLÜK YORUMU

AŞK: Endişeler içerisine sürükleniyorsunuz. Bu süreçte duygusal hayatınızda hissettiğiniz korkular, sizi korkmanız gereken dönemin içerisine sürükleyebilir. Biraz rahat olmaya çalışın. Korkularınızı gerçek kılan siz olabilirsiniz. Bu duygudan kurtulmanın bir yolunu bulmalısınız. Firavun ile Musa hikayesini unutmayın. İstemediğiniz durumları siz yaratıyor olabilirsiniz, bu duygudan kaçınmalısınız.
KOÇ BURCU
PARA: Maddi olanaklardan birlikte faydalandığınız yada birlikte çalıştığınız insanlara bu süreçte biraz daha dikkat edin. Kötü niyetli olmasalar bile içinde bulunduğunuz süreç içerisinde bu  kişiler ileride mali durumunuzun daha iyi olması konusunda önünüzde engel oluşturabilir. Niyetleri kötü olmasa da onların düşüncelerine kapılmanız kendi önünüze engel oluşturabilir.  İyi gözlemleyip kendinize güvenli bir pozisyon almanızın zamanı geldi.

Reklam

AİLE: Aile içerisinde alınacak kararlar konusunda etkin olmalısınız ama tartışmadan kaçının. Yüksek enerjiniz sizi anlaşılmaz kılabilir. Onayı aile bireylerine bırakarak çözüm odaklı olmaya gayret edin. Merak etmeyin sizin fikirleriniz onayı diğer fertlere bırakmanız sonucu kabul edilecek.

SAĞLIK: Spor yapmaya başlamanın tam zamanı kendinizi sağlığa kavuşturmak için biraz zaman ayırın. Bugün yarınlar demekten vazgeçmelisiniz. Bugün bedeniniz için bir şeyler yapmaya başlamanın tam zamanı.

GENEL : Gün içerisinde size yakın olduğunu düşündüğünüz birisi hiç beklemediğiniz bir davranış sergileyebilir. Neden böyle yaptığını bir düşünün. Ayrıca unutmayın bu davranış karşınızdakinin kişiliği hakkında çok net bir fikir verecek. Olumlu yada olumsuz…

DİLEK CEVABINIZ: Kendinize dileğiniz konusunda bu kadar güvenmeyin olduğunda mutlu olmayabilirsiniz. Dileğinizi biraz daha gerçekten sizi mutlu edecek olan şeyler konusunda dilemeye gayret edin.

Benzer yazılar

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.