4 EKİM 2016 SALI BOĞA BURCU GÜNLÜK YORUMU

AŞK: Huzur istediğinizi sürekli tekrarlıyorsunuz. Eğer gerçekten huzuru bulabilmek istiyorsanız, size uzatılan barış elini geri çevirmeyin. Ufak tefek cilveleşmeleri olumsuz yönde çok fazla ciddiye almanız, duygusal ilişkiler açısından gereksiz üzüntülere sebep olabilir. Hassas bir dönem içerisinde bulunduğunuz bu dönemde esprili bakış açınızı korumaya gayret edin. Unutmayın hayat gülünce güzel…
boga-burcu-gunluk-burc
PARA: Harcamalarınız konusunda kendinizi gereğinden fazla sıkmayın. Kendinizi bütçenizi aşmayacak şekilde küçük şeylerle sevindirebilirsiniz. Bu maddi anlamda sizlere zarar vermeyecek aynı zamanda düşünsel anlamda da bunalan ruhunuzu biraz olsun rahatlatacaktır. Hesaplı olmak kaydı ile tabi.

Reklam

AİLE: Çevrenizde bulunan herkesin özel hayatınıza saygı duyması gerektiğini unutmayın. Özellikle ailenizle yapacağınız paylaşımların olumsuz sonuçları ile bu dönemde yüzleşmek durumunda kalabilirsiniz. Hayatınızın size ait olduğunu unutmayın.

SAĞLIK: İsteksizliğinizin, halsizliğinizin ve sürekli uyumak yatmak istemenizin sebebi sağlık problemi olmayabilir. Kafanıza bir şeyleri fazla takıp kendinizi hasta edebilirisiniz. Hastalıkların bir çoğundan düşüncelerinizi olumlü yöne döndürerek aşabileceğinizi veya aksine daha da büyük sorunlar yaratabileceğinizi unutmayın.

GENEL : Fazla güvenmeyin çevrenizdekilere hepsi her zaman sizin için iyi olanları istemiyor olabilir. Gerçekten iyiliğinizi düşünenler konuşmuyor olabilir. Etrafınızda en az konuşanlara dikkat edin bugün. Onlar sizi daha çok seviyor.

DİLEK CEVABINIZ: İçinize bakın bu dileğinizin gerçekleşip gerçekleşmeyeceğini zaten çok iyi biliyorsunuz. Sizin için olumlu ise ne mutlu olumsuz ise dilek kutusu hep açık…

Benzer yazılar

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.