29 TEMMUZ 2016 CUMA BALIK BURCU GÜNLÜK YORUMU

AŞK: Bu süreçte gönül ilişkilerinde biraz daha dikkatli olmalısınız, yıldızınız zaman zarfında kararsızlık sinyalleri gönderiyor. İçsel gel gitler, kararsızlıklar sizi arzu ettiğiniz ilişki düzeyinden uzaklaştırabilir. Bu dönem belki de biraz yalnız kalmak sizin için en doğru olan seçenek olabilir. Fazla sizi kaosa sürükleyebilecek düşüncelerden uzak duracak şekilde, sadece kendinize vakit ayırarak bir gün geçirmenizi öneririz.

Balık Burcu
Balık Burcu

PARA: Beklentilerinizi karşılayabilmek için yatırımlarınızın yönünü değiştirmeniz gerekiyor. Yeni fırsatları değerlendirmenin tam zamanı. Şu an sahip olduğunuzu düşündüğünüz yüksek yatırım araçları kısa zamanda farklılık gösterebilir.

AİLE: Herkesin özel hayatınıza saygı duyması gerektiğini unutmayın. Özellikle ailenizle yapacağınız paylaşımların olusuz sonuçları ile bu dönemde yüzleşmek durumunda kalabilirsiniz.

SAĞLIK: Kendinizle ilgilenmelisiniz. Geçmişte ihmal ettiğiniz sağlık sorunları bu dönemde sizlerin canını sıkabilir. Bazı basit

Reklam
gördüğünüz sorunlar olması gerekenden daha büyük biçimde karşınıza çıkıp hayat kalitenizi bozabilir.

GENEL : Derdiniz maddi yada duygusal fark etmez. Dünyanın sadece o dert çözüldüğünde iyi olacağını düşünmeyin. Hayatta aynı değerde bir çok şey var. Biraz dünyanızı değiştirin

Reklam

DİLEK CEVABINIZ: Dileğiniz olacak adağınızı hazırlayın. Adağınız iyilik versin.

dilegini-tut-melek-kartini-cek günlük burç


Okuduğunuz konu: [title]
Web adresi : [link]

Çeşitli alternatif bilgiler için:
[title] Google
[title] Yandex
Bugün: 21-Nov-2019 01:32:41
Ulusalarası saat: 20-11-19 22:32:41
Yazı tarihi ve Günü : 28 Temmuz 2016Perşembe

Benzer yazılar

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.