24 AĞUSTOS 2016 ÇARŞAMBA BAŞAK BURCU GÜNLÜK YORUMU

AŞK: Geçmişin gölgeleri akıl bahçenizde dolaşıyor. İçerisinde bulunduğunuz süreç geçmişinizle yüzleşme döneminiz olacak. Geçmiş geçmiştir bunu asla unutmayın.  Daha önce yaşadıklarınızı ilişkiniz içerisine müdahale etmeyecek bir mesafede tutmanızı tavsiye ediyoruz. Bireysel ilişkiniz bu durumla ilgili çalkantıya girebilir. Unutmayın ki geçmiş geçmişte kalır ve konu her ne olursa olsun şu an yaşanana taşmamalıdır.

Reklam
BAŞAK BURCU GÜNLÜK YORUMU
BAŞAK BURCU GÜNLÜK YORUMU

PARA: Kendinizi güvende hissedebilmek için biraz para biriktirin ve kısa dönemlik yatırımlardan uzak durun. Bütçenizi olumsuz yönde etkileyebilecek kayıplar. Bu dönemde yaşayabileceğiniz bir dönemdesiniz. Belki yatırımlarınız az büyür ama güvende olursunuz.

AİLE: Sizi savunduğunu zannettiğiniz yakınlarınız bu dönemde kendilerine dönmüş gibi görünüyor onlara inancınızın olması gerekenden fazla olması sizi üzebilir. Biraz kendinize dönmelisiniz. Unutmayın siz kendiniz ve aileniz için doğru kararları kendiniz verebilecek durumdasınız.

SAĞLIK: Daha önce yaşadığınız kronik yada alerjik bir durumla karşılaşabilirsiniz bağışıklık sisteminizin düşük olduğu bir dönem içerisindesiniz.

GENEL : Bir küçük tatil yapmanızın tam sırası kendinizi küçük bir kaçamak yaparak zaman açmanız sizin için çok mutlu edici olacak yıldızınız leyleği havada görüyor. 🙂

DİLEK CEVABINIZ: Dileğim nasıl olur diye düşünmeyin bal gibi de olacak sizde çok şaşıracaksınız.

Benzer yazılar

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.