23 AĞUSTOS 2016 SALI BOĞA BURCU GÜNLÜK YORUMU

AŞK: Size uzatılan barış elini geri çevirmeyin. Ufak tefek cilveleşmeleri olumsuz yönde çok fazla ciddiye almanız, duygusal ilişkiler açısından gereksiz üzüntülere sebep olabilir. Hassas bir dönem içerisinde bulunduğunuz bu dönemde esprili bakış açınızı korumaya gayret edin. Unutmayın hayat gülünce güzel.

Reklam

boga-burcu-gunluk-burc

PARA: Size fırsat gibi sunulan parasal cazibelere kanmamaya gayret edin. Bu dönemde bu fırsatlar yanıltıcı olabilir ve ileride maddi anlamda başınızı ağrıtabilir. Hedeflediğiniz maddi kariyerin olmazsa olmazlarını hatırlayın. İlerlemeniz gereken yolu biliyorsunuz. Bu süreçte uzun süreli anlaşmalar, sözleşmeler yapma durumu olursa mümkün olduğunca dikkatli davranmalısınız.

AİLE: Ailenizin aile dışından 3. bir göze daha objektif bir bakış açısına ihtiyacınız olabilir. Aile içinde tüm konularda tek başınıza mücadele etmekten vazgeçmenizi ve yardım almayı kabul etmenizi öneriyoruz.

SAĞLIK: Bedeniniz bir makine değil. Sağlık ile oyun oynanmaz. Bu dönemde yaptıklarınız vücudunuzda ilerideki dönemlerde olumsuz şekillerde kendini gösterebilir. Kendinize daha iyi davranmaya çalışın. Sizin sağlığınız için gerekenleri sizden daha iyi kimse bilemez.

GENEL : Bu dönem içerisinde sizleri mutlu edecek birkaç gelişme olacak aslında bunları bilmenize rağmen ümidi kesmiştiniz. Piyangolara hazırlıklı olun.

DİLEK CEVABINIZ: Dileğiniz aslında kabul oldu fakat farkında değilsiniz. Ne dilediğinizi bir daha hatırlayın..

Benzer yazılar

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.