21 ARALIK 2016 ÇARŞAMBA TERAZİ BURCU GÜNLÜK YORUMU

AŞK: Süper bir dönem sizleri bekliyor, değerlendirmelisiniz. Bu dönem duygusal yaşamınızda sizin için her şey çok güzel gelişiyor, keyfini çıkartın. Aşk melekleri yanınızda. Tabi sizi  gerçekten mutlu eden yönde ilerlemeniz şartı ile. Halen yaşamakta olduğunuz yada yaşamak istediğiniz ilişkiyi iyi irdeleyin anlık mutluluklar yerine sizin için mutluluk verici seçimler yapmaya gayret edin. İstediğiniz gibi olacak.

 

Reklam
TERAZİ BURCU

PARA: Maddi anlamda ilerlediğiniz yolu gözden geçirme zamanı. Bugün güvende hissediyor olabilirsiniz ama yanlış yolda olabilir ve etrafınızdaki fırsatları sadce korkunuzdan dolayı değerlendirmiyor olabilirsiniz.

AİLE: Aileniz konusunda fırtınalı bir dönem yakın bugün göz ardı ettiğiniz olay çok yakın bir zamanda karşınıza büyük bir sorun olarak dönebilir. Sorunu büyümeden çözüme kavuşturmalısınız.

SAĞLIK: Hastalıkların azaldığı bir dönem içerisine giriyorsunuz. Rahat bir nefes alma vakti. Tabi bu kötü alışkanlık ve yapmamanız gereken şeyleri yapmaya yeniden başlayabilirsiniz demek değil.

GENEL : Derdiniz maddi yada duygusal fark etmez. Dünyanın sadece o dert çözüldüğünde iyi olacağını düşünmeyin. Hayatta aynı değerde bir çok şey var. Biraz dünyanızı değiştirin

DİLEK CEVABINIZ: Dileğiniz dilediğiniz şekilde olacak. Ne dilediğinize dikkat edin.

Sevgili Terazi burcunun zarif insanı, bugün  yükselen burcunun yorumunu okumayı ihmal etme. Yükselenini Okumak için hemen  TIKLA .

Benzer yazılar

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.