ASLAN BURCU GÜNLÜK YORUMU

18 MART 2020 ÇARŞAMBA ASLAN BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

AŞK: Sevgili Aslan Burçları öncelikle sağlık dolu bir gün diliyorum. Bugünler ilişkiler konusunda duygularımızı onarmak eğer gerçek ilişki ise yakınlaşabilmek , hasarlı ilişkileri onarabilmek için fırsat günleri.

 

Corona virüs konusunda eminiz ki gerekli önlemleri aldınız ve eminiz ki gerekli izolasyon önlemlerini aldınız. Şimdi düşünmek , sakinleşmek ve yakınlaşmak gerekiyorsa yakınlaşmak veya vazgeçmek gerekiyorsa vazgeçebilmek için size yol gösterebilecek bir dönem. Lütfen duygularınızı sakin bir kafa ile değerlendirme fırsatını değerlendirin…

 

PARA: Aslan Burçları Bu sıralar toplu olarak meydana gelen dış etkenler nedeni ile ön görülemeyen olası finansal zorluklar yaşanabilir. Yaşam için gerekli olan elzem ihtiyaçlarınız için almanız gereken bütçe önlemlerini almalısınız. Gereksiz alışverişlerden , yatırımlardan uzak durun ve varlıklarınızı koruyabilecek şekilde planlama yapın .

HANGİ BURCUN ERKEĞİ NELERDEN HOŞLANIR VE ONU NASIL ETKİLEYEBİLİRSİNİZ ÖĞRENMEK İÇİN HEMEN TIKLAYIN…

AİLE :  Eğer yaş alan yakınlarınız varsa onlara sağlık kurallarını uymak konusunda uyarmanız ve gerekli sağlık önlemlerini alması konusunda destek ve telkininize ihtiyaç duyabilir.  Lütfen Aile olmanın zor zamanlar için olduğunu unutmadan gerekli önlemlerin alınması konusunda etkin rol oynayın …

 

SAĞLIK :  Günümüz Corona adında bir virüs tarafından tehdit altında yaşıyoruz beslenmenizi düzenleyin, sıvı tüketiminizi arttırın, sağlıklı şekilde uyku düzeninizi yerleştirin ve sosyal mesafenizi lütfen koruyun. Sağlık konusunda endişelenmekte  haklısınız fakat endişelerinizin sizi doğru davranmaya teşvik etmesi gerek. Lütfen hem kendi hem de çevrenizin bilgilenmesini sağlayarak gerekli önlemleri hemen alın .

 

GENEL : Sevgili Aslan , Günümüz kriz dönemi olsa da bunu doğru şekilde hem sosyal ilişkilerimizi düzenleme hem sağlık konusunda hayatımızı yeniden düzenleme, para konusunda planlarımızı yeniden gerekli şekilde düzenleme için bir fırsat süreci olduğunu unutmayın .

 

DİLEK CEVABINIZ: Önce dileğinin ne olduğu konusunda daha net olmalısın.  Bir şeyler dilemek zorunda olduğun için değil gerçekten ruhuna kahkaha attıracağına emin olduğun şeyi bul, dile ve hemen TIKLAYIN .

Sağlıklı ve mutlu günler dilerim

Benzer yazılar

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.