16 AĞUSTOS 2016 SALI YAY BURCU GÜNLÜK YORUMU

AŞK: İçinizde hissettiğiniz duygusal boşluk aşk yaşamınızla, aklınızda olan kişi ile ilgili değil, sadece biraz durup düşünmeniz gereken bir dönemdesiniz. Duygularınızı doğru değerlendirmeye gayret edin. Duygusal anlamda dikkatli olmanız gereken bir zaman aralığı içerisindesiniz. Daha dikkatli olmalı, ince eleyip sıkı dokumalısınız.

YAY BURCU
YAY BURCU

PARA: Kariyerinizi kendinizi geliştirmeye yönlendirmelisiniz. Bu dönemde algılarınız çok açık ve sizi arzu ettiğiniz maddi olanaklara kavuşturmak için ufkunuzu genişletme zamanı. Profesyonel anlamda kişisel gelişim konusuna eğilmeye gayret edin.

AİLE: Herkesin özel hayatınıza saygı duyması gerektiğini unutmayın. Özellikle ailenizle yapacağınız paylaşımların olumsuz sonuçları ile bu dönemde yüzleşmek durumunda kalabilirsiniz.

SAĞLIK: Bedeniniz oyuncak yada bir telefon değil. Bozulduğunda kesin tamir olacak diye bir kesin kural yok ayrıca yaşadığınız olumsuzluk mekanik bir alet gibi acısız ve kolayca olmayabilir. Kendinize dikkat etmeniz gerektiğini unutmayın. Siz neyi kastettiğimizi zaten çok iyi biliyorsunuz.

GENEL : Sizi kimsenin kendinizden uzaklaştırmasına izin vermemelisiniz. Bu dönem sizin için kırılgan bir dönem. Bu süreçte yaşayacaklarınızdan pişman olabilirsiniz.

DİLEK CEVABINIZ: Dileğinize sizi kavuşturacağını düşündüğünüz yollarda tuzaklar var dikkatli olun. Dikkat dileğinize ulaşmak konusunda kılavuzunuz olacak.

Benzer yazılar

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.