15 EKİM 2016 CUMARTESİ YAY BURCU GÜNLÜK YORUMU

 

Reklam

Yapacaklarınızın sorumluluğunu kendin taşıyacaksın Yay burcu kadını. Bugünün yorumunu oku fakat yükseleninin etkisi altında olacağın bir gün seni bekliyor Mutlaka yükselen burcuna da bir göz at. Yıldız döngün yükselen burcunun etkisi altında.

AŞK: Bu süreçte duygusal hayatınızda hissettiğiniz korkular, sizi korkmanız gereken dönemin içerisine sürükleyebilir. Biraz rahat olmaya çalışın. Korkularınızı gerçek kılan siz olabilirsiniz. Firavun ile Musa’nın hikayesini unutmayın. İstemediğiniz durumları siz yaratıyor olabilirsiniz, bu duygudan kaçınmalısınız.

YAY BURCU
YAY BURCU

PARA: Birikim yapmaya başlamanın tam zamanı. Bu dönemde ihmal ettiğiniz birikim yapmak konusu, yakında karar vermek zorunda olduğunuz bir yol ayrımında yapacağınız birikimler sizi olumsuz sonuçlardan koruyacak.

AİLE: Sizi savunduğunu zannettiğiniz yakınlarınız bu dönemde kendilerine dönmüş gibi görünüyor onlara inancınızın olması gerekenden fazla olması sizi üzebilir. Biraz kendinize dönmelisiniz. Unutmayın siz kendiniz ve aileniz için doğru kararları kendiniz verebilecek durumdasınız.

SAĞLIK: Spor yapmaya başlamanın tam zamanı kendinizi sağlığa kavuşturmak için biraz zaman ayırın.

GENEL : Bu dönem içerisinde sizleri mutlu edecek birkaç gelişme olacak aslında bunları bilmenize rağmen ümidi kesmiştiniz. Piyangolara hazırlıklı olun.

DİLEK CEVABINIZ: Dileğiniz gerçekleşecek yalnız bu durumda çevrenizdeki insanları tanımadığınızdan dolayı sorun yaşayabilirsiniz. Dikkatli olun.

Reklam

Benzer yazılar

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.