Buradasınız
Sihirli Kadın Sitesi > Astroloji > 12 OCAK 2017 PERŞEMBE YAY BURCU GÜNLÜK YORUMU

12 OCAK 2017 PERŞEMBE YAY BURCU GÜNLÜK YORUMU

12 OCAK 2017 PERŞEMBE YAY BURCU GÜNLÜK YORUMU

AŞK: Açık sözlü olmak, yaşadığı herşeyden emin olmak ve duygu ve düşüncelerine güvenmek çok güzel birşey. Fakat fazla açıklığın sizleri olumsuz etkileme ihtimali çok yüksek olan bir dönem içerisine giriyorsunuz.İkili ilişkiniz konusunda sorgulamalarla dolu bir donemine giriyorsunuz. Gereğinden fazla ve ayrıntılı sorular sorarak birebir ilişkinizi yormamanız gereken bir dönemdesiniz. Etkiniz çok büyük ve karşınızdaki insanı bunaltma potansiyeliniz çok yüksek. Bu karşınızdakinin sizden uzaklaşmasına neden olabilir.

YAY BURCU

PARA: Sizin için fırsat oluşturacak olanakları doğru değerlendiremiyor olabilirsiniz. Hedeflerinizi bir kere daha hatırlayın. Kısa görünen yollar yerine sizi hedeflerinize yöneltecek uzun gibi yollardayürümeye başlamanın tam zamanı. Yolun uzun görünmesi uzun sürede aşacağınız anlamına gelmez. Eğer sizin bildiğiniz bir konuda yol alıyorsanız o yolu en kısa sürede alacak olan kişi de siz olacaksınız.

AİLE: Hastalıkların insanlar için olduğunu unutmamalısınız. Aileniz içerisinde birileri beklenmedik bir sağlık sorunu yaşayabilir. Sakın endişe etmeyin bu dönem herkesin güçlü olması gereken bir dönem. Gereksiz endişelere kapılıp gücünüzü kaybetmeyin. Herşey iyi olacak. Hayat onun farkında olduğunuz zaman size güç verir.

SAĞLIK:  Herkesin her zaman yaşayabileceği ufak tefek sağlık sorunları yaşayabilirsiniz. Kendinize biraz daha dikkat ederseniz kolayca atlatacaksınız. Kişisel bakımınızı ihmal etmeyi unutmayın bu durum şu anda yaşama ihtimaliniz olan küçük sağlık problemlerine neden oluyor olabilir.

GENEL : Kaygılarınızı gerçek temellere oturtmalısınız yoksa kapıldığınız endişe ve evham duygusu normalde kolaylıkla aşabileceğiniz sorunları içinden çıkılmaz hale getirebilir. Sizin gerçekleri görmenizi engelleyen engeller kafanızın içerisinde yükseliyor. O engelleri aşmak da yaratmak kadar kolay bunu hatırlayın.

DİLEK CEVABINIZ: Önünüze gelen fırsatı görün dileğinizi gerçekleştirmenin tam zamanı. Etrafınız farklı şekillerde dilek melekleri dolu.

Sevgili YAY burcu insanı, yükselen burcunun günlük yorumunu okumak için hemen  TIKLA .

2017 YENİ YIL BURÇ YORUMUNU OKUMAYI SAKIN UNUTMAYIN ,HEMEN TIKLAYIN

dilegini-tut-melek-kartini-cek günlük burç


Okuduğunuz konu: 12 OCAK 2017 PERŞEMBE YAY BURCU GÜNLÜK YORUMU
Web adresi : https://www.sihirlikadin.com/12-ocak-2017-persembe-yay-burcu-gunluk-yorumu/

Çeşitli alternatif bilgiler için:
12 OCAK 2017 PERŞEMBE YAY BURCU GÜNLÜK YORUMU Google
12 OCAK 2017 PERŞEMBE YAY BURCU GÜNLÜK YORUMU Yandex
Bugün: 25-Jun-2018 09:12:16
Ulusalarası saat: 25-06-18 06:12:16
Yazı tarihi ve Günü : 11 Ocak 2017Çarşamba

Benzer yazılar

2 yorum var: “12 OCAK 2017 PERŞEMBE YAY BURCU GÜNLÜK YORUMU

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarı
Devamını oku:
25 HAZİRAN – 1 TEMMUZ 2018 HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

Beren Saat ve Instagram makyajsız selfie si

B12 Vitamini Eksikliğinin Sebebi Nedir ?

Kapat