12 HAZİRAN 2016 PAZAR AKREP BURCU GÜNLÜK YORUMU

AŞK: Bugün gönül ilişkilerinde daha dikkatli olmalısınız, yıldızınız bugün kararsız görünüyor ve ruhsal gel gitler size arzu ettiğiniz ilişki düzeyi konusunda zarar verebilir. Belki de biraz yalnız kalmak sizin için en doğru olandır. Fazla irdelemeden kendinize vakit ayırarak bir gün geçirmenizi öneririz

Reklam

PARA: Para dengeniz şaşabilir harcamalarınızı biraz daha kontrol altına almanızı öneririz. Bugün biraz tasarruf yapmanızı hatta bir küçük yatırım yapmanızı tavsiye ediyoruz, mesela altın yada döviz alabilirsiniz. Gelirlerinizi hiç bitmeyecekmiş gibi düşünmeyin.

AİLE: Aileniz konusunda fırtınalı bir dönem yakın bugün göz ardı ettiğiniz olay çok yakın bir zamanda karşınıza büyük bir sorun olarak dönebilir. Sorunu büyümeden çözüme kavuşturmalısınız.

SAĞLIK: Sıvı tüketimine dikkat edin. Özellikle su tüketiminiz bedeninizin sağlıklı olabilmesi için bu dönemde en çok ihtiyacınız olan şey olacak.

Reklam

GENEL : Bir küçük tatil yapmanızın tam sırası kendinizi küçük bir kaçamak yaparak zaman açmanız sizin için çok mutlu edici olacak yıldızınız leyleği havada görüyor. 🙂

DİLEK CEVABINIZ: Birden fazla dileğiniz var biraz daha en çok ihtiyacınız olana odaklanın.

Reklam

Benzer yazılar

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.