10 TEMMUZ 2016 PAZAR İKİZLER BURCU GÜNLÜK YORUMU

AŞK: Kim söylerse söylesin kendinizden ödün vermeyin. Kendi isteklerinizden vazgeçmeniz yada onları ikinci plana atmanız, bu dönemde duygusal yaşamınız için iyi olmayacaktır. Şimdi sorun olarak görünmeyen küçük ayrıntılar konusunda bu dönemde tutarlı olmalısınız. Yoksa ileride bugün gösterdiğiniz fazla anlayış ileride sizin için sorun oluşturabilir. Duygularınıza ve mantığınıza güvenin.

Reklam
İkizler Burcu Günlük Yorumu
İkizler Burcu Günlük Yorumu

PARA: Birikim yapmayı unutmayın. İhtiyaçlarınızı karşılayacak harcamalar yapmanız çok normal, tabi gerçekten ihtiyacınız olanları alıyorsanız. Önünüzdeki dönem maddi anlamda sizler için biraz sıkıntılı olabilir. Olası maddi zorlukları aşmanız için bugün yaptığınız birikimler işinize yarayacaktır. küçük de olsa birikim yapmaya gayret edin.

AİLE: Kimse içinizdde gerçekten hissettiklerinizi anlamayabilir fazla açıklık bu dönemde üzerinizde baskı oluşturabilir biraz ketum olmanız gereken bir dönem.

SAĞLIK: Spor yapmaya başlamanın tam zamanı kendinizi sağlığa kavuşturmak için biraz zaman ayırın.

GENEL : Fiziğinizle ilgilenmeniz sizi biraz fazla oyalamaya başladı. Kendinizden ziyade dış dünyaya dönün. Dünya içinizdeki güzellikleri görmeye bu dönemde hazır. Övgüler alacaksınız.

Reklam

DİLEK CEVABINIZ: Dileğiniz olacak adağınızı hazırlayın. Adağınız iyilik versin.

Reklam

Benzer yazılar

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.