Buradasınız
Sihirli Kadın Sitesi > Manşet > Yeni Giysi Moa Boa !

Yeni Giysi Moa Boa !

Yeni Giysi Moa Boa !

Bu İnanılmaz Aksesuar Kolayca bir Atkı, Elbise, Etek, Fular, eşarp, Başörtü ve bir çok şey olabiliyor …

Özellikle soğuk havalarda yanınızdan ayırmamanız gereken bir ürün olarak karşımıza çıkıyor Moa boa. Hafif olan bu malzeme her kadın için hayat kurtarıcı olabilir!

Moa Boa Nedir ? ( sihirli eşarp Nedir ?)

“Moa boa” olarak da bilinen sihirli eşarplar, farklı şekillerde giyilebilme özellikleri ile benzersiz bir giysidir. Polyester ve ipek gibi malzemelerden üretilen Yapay kürk’ü andıran görünümü ile sihirli atkı, aslında orijinal genişliğinin kat kat üstünde esneyip uzayabilen tipik kışlık kıyafetlerinizle kullanabileceğiniz eşsiz çok yönlü tüp şeklinde bir eşarptır.
SihirliKadın sitesi olarak size bu sihirli giysiyi nasıl kullanabileceğiniz konusunda birkaç yaratıcı fikir sunmak istiyoruz, Fakat eminiz, siz yaratıcı kadınlar bu ilginç eşarpla bizim gösterdiklerimizden farklı olarak kendi stilinize uygun bir çok kullanım şekli bulacaksınız.

 

Moa Boa Nasıl Kullanılır

  1.  Klasik Eşarp

Her ne kadar sihirli fular çok fazla şey yapabilirse de, klasik görünüşü göz ardı edilemeyecek kadar kullanışlı. bu eşarbı iki kat katlayın, boynunuza sarın ve ucunu ilmekten geçirin ve sanki kravat takıyormuş gibi önünüze salın. Seçtiğiniz Moa Boa nın dokusu, kendine özgü görünümü ile giysinize göz alıcı bir görünüm verecektir.

2. İki kat 

yeni-giysi-moa-boa-2

Fuları ortasındaki delikten boynunuza geçirin. Eşarbı öne doğru 1 kat bükün ve onu tekrar boynunuzdan geçirin. Farklı şekillerde bükerek değişik bir görünüm verebilirsiniz.

3. Kapüşonlu Sweatshirt 

yeni-giysi-moa-boa-3

Saniyeler içinde elde edilebilecek çok şık bir kıyafet görünümü. Kollarınızı atkı tüpünün ortasından geçirin ve omuzlarınızdan  üst gövdenize arkadan çekin. Bir başlık oluşturmak için baş kısmının üst kısmını kaldırın. Borunun alt kenarı gevşekçe göğsünüz hizasında asılı kalacak şekilde bırakın . İşte bir Moa Boa Kapüşonlu Sweatshirt !

4.  Tam Boy Elbisesi

yeni-giysi-moa-boa-4

Kollarınızı atkı tüpü üzerinden geçirin, kafanızın üzerinden çekin ve her iki kolu tüpün üstünden çekin. Kumaşın üst kenarını göğsünüzde belirlediğiniz iki nokta tutun ve onları boynunuzun gerisine doğru gerin. Onları orada sıkıştırın ve son olarak eşarbın altını diğer ucundaki vücudun uzunluğuna göre istediğiniz kadar aşağıya gerin.

5. Omuzu açık Giysi

yeni-giysi-moa-boa-5

Tam uzunlukta elbise ile aynı yöntemi kullanın, ancak bir kol ve omuzunuzu eşarp ile örtün. etek ucunu tek bacağınıza doğru fazla etek olarak çekin. İşte size açık omuzlu moa boa elbise !

6. Atkı Yelek

yeni-giysi-moa-boa-6

Elleriniz eşarp tüpünden geçirilirken tek kolunuzu omuza kaydırın, diğer tarafını başınızın arkasına doğru boynunuzun arkasına çekin. Ardından, bir paltoyla örtmek için diğer kolunu diğer omzun üzerinden çekip alabilecek şekilde düzeltin.

7. Bükülü Yaka

yeni-giysi-moa-boa-7

Göğsünüze perdeleyen geniş gevşek bir bant oluşturmak için fularını omuzlarınıza doğru çekin.

8. Çapraz Bağlama

yeni-giysi-moa-boa-8

Atkınızı başınızın üzerine çekin ve ön halkayı belinize kadar gerin. Halkanın bir tarafını gövdesinin üzerinden düz olarak katlayın ve iki ucunu sırtınızın arkasına doğru gerin. Uçları karnınızın yakınlarına denk gelecek şekilde düzenleyin.

9. Örme Eşarp

yeni-giysi-moa-boa-9

Fularınızı omzunuzdan direklerinize doğru ve göğsünüzden aşağıya  doğru çekin.

10. Omuzsuz Elbise

yeni-giysi-moa-boa-10

Bu, tam uzunlukta elbiseye benzer, tek farkı moa boa fuları boynunuzun arkasına bağlamanıza gerek yok.

 

Yukarıda da belirttiğimiz gibi siz yaratıcı kadınlar eminiz bu eşarbı toka, etek ve bir çok farklı şekilde kullanacaksınız.

 

Sevgiler …

dilegini-tut-melek-kartini-cek günlük burç


Okuduğunuz konu: Yeni Giysi Moa Boa !
Web adresi : http://www.sihirlikadin.com/yeni-giysi-moa-boa/

Çeşitli alternatif bilgiler için:
Yeni Giysi Moa Boa ! Google
Yeni Giysi Moa Boa ! Yandex
Bugün: 18-Feb-2018 07:49:21
Ulusalarası saat: 18-02-18 04:49:21
Yazı tarihi ve Günü : 16 Ocak 2017Pazartesi

Benzer yazılar

Bir Cevap Yazın

Yukarı
Devamını oku:
19-25 ŞUBAT 2018 HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

2018 Kış Olimpiyatlarında Kuzey Kore Ponpon Kızlarının Şovu

Büşra Develi sevgilisi Burak Deniz ile kavga etmiş

Kapat