Buradasınız
Sihirli Kadın Sitesi > Güzellik > SİVİLCEDEN EN HIZLI KURTULMA YÖNTEMLERİ

SİVİLCEDEN EN HIZLI KURTULMA YÖNTEMLERİ

SİVİLCEDEN EN HIZLI KURTULMA YÖNTEMLERİ

Bir şekilde vücudunuz sivilce üretti ve güzelliğinize gölge düşürmeye başlayacağı kesin Bu durumdan kurtulmak için ne yapacağınızı biliyor musunuz ?

Sihirli kadın olarak bugün sivilceden nasıl kurtulurum ? Sorusuna cevap vermek istiyoruz.

 

 

Sivilceden nasıl geçer ?

sivilceden-en-hizli-kurtulma-yontemleri-buz-bastirin

Öncelikle şunu  söyleyelim eğer özel bir geceye yada bir randevuya gidiyorsanız 10 dakikada sivilceyi söküp atamazsınız fakat olabildiğince görünmez kılabilirsiniz.

Yapmanzı gereken şey buzluktan 1 küp buz almak ve sivilcenin üzerinde 5-6 dakika tutmaktır. Eğer kırmızılık kaybolmazsa 5-6 dakika daha tutun. Sivilcenizin şişikinliği inip, kırmızılığı azalarak en masum hale gelecektir üzerine biraz makyajla rahatça randevunuza gidebilirsiniz.

 

Sivilceden Kökten kurtulmak için ne yapmalsıınız ?

 

Yukarıda belirttiğimiz gibi sivilceyi buz uygulayarak önce biraz sakinleştirmenizi tavsiye ediyoruz,

 

  • SiVİLCENİZİN ÜZERİNE PATATES BASTIRIN
sivilceden-en-hizli-kurtulma-yontemleri-patates-yapistirin

Küçük boy bir patates alın ve ortadan kesin sivilce olan yere bastırın eğer elinizle tutmak zor oluyorsa ince bir yapışkan sargı bandı ile bölgeye sabitleyin. Eğer yüzünüzde sivilce varsa tüm yüzünüze patatesleri yerleştirebilirsiniz patates çok eski ve etkili bir yüz maskesidir. Ayrıca aynı uygulamayı böcek ısırıklarının tedavisinde de kullanabilirsiniz. Patates kaşıntıyı azatmanın yanı sıra böceğin derinize enjekte ettiği zehri de dışarı alır.

 

  • SİVİLCENİZİN ÜZERİNE DİŞ MACUNU SÜRÜN 
sivilceden-en-hizli-kurtulma-yontemleri-dis-macunu-surun

Diş macunu gülüşünüzü güzelleştirmenin yanı sıra sivilcenizi tedavi etmeniz konusunda da size yardımcıdır.

Sivilce olan bölgeyi iyice yıkadıktan sonra üzerine yeterli miktarda diş macunu sürün ve bırakın kurusun. 25-30 dakika sonra iyice suyla yıkayın ve bunu aynı gün 2-3 defa uygulayın sivilceniz hızla yok olacaktır.

Yüz bölgesinde oluşan sivilcelerde diş macununu gözünüze temas ettirmemenizi önemle tavsiye ediyor göz ve göz çevresinde içeriğinden dolayı yanma hissi uyandırabilir. Ayrıca diş macunu cildinizi olması gerekenden biraz fazla kurutacağından dolayı PH değeri iyi olan bir sabunla yıkamanızı tavsiye ediyoruz.

 

  • SİVİLCEYE TENTÜRDİYOT SÜRÜN 
sivilceden-en-hizli-kurtulma-yontemleri-tenturdiyot-surun

Tentürdiyot ve Batticon hem tıbbi müdahalelerde hem de evde haricen sürülerek kullanılan bir dezenfektan dır. Yaraların tedavisinde kullanıldığı gibi sivilcelerin iyileşmesi konusunda da çok etkilidir.

Sivilcenin en hızlı tedavi edicilerinden biri tentürdiyot’dur. Bugün Batticon adı ile de tüm eczanelerde satılmaktadır. sivilcenin üzerine gece pamuk ile tentürdiyot bastırın eğer yüzünüzde ise kesinlikle göze temas etmemesine dikkat edin. Gece sürmemizin sebebi batticon’un sarı kahve bir boya benzeri leke yapıyor olması ve sivilcenin gece uyku esnasında daha hızlı tedavi olmasıdır

 

Yazımızı okuduktan sonra;  KADINLARIN BİLMESİ GEREKEN BAKIM İPUÇLARI YAZIMIZI OKUMAK İÇİN HEMEN TIKLAYIN. 

KADINLARIN BİLMESİ GEREKEN BAKIM İP UÇLARI

 

 

Yukarıda belirtiğimiz uygulamaların hepsini aynı anda yapabilirsiniz tavsiyemiz buz,patates,diş macunu ve gece de en son olarak tentürdiyot uygulamanızdır.

 

Sivilcesiz günler diliyoruz…

 

 

dilegini-tut-melek-kartini-cek günlük burç


Okuduğunuz konu: SİVİLCEDEN EN HIZLI KURTULMA YÖNTEMLERİ
Web adresi : http://www.sihirlikadin.com/sivilceden-en-hizli-kurtulma-yontemleri/

Çeşitli alternatif bilgiler için:
SİVİLCEDEN EN HIZLI KURTULMA YÖNTEMLERİ Google
SİVİLCEDEN EN HIZLI KURTULMA YÖNTEMLERİ Yandex
Bugün: 24-May-2018 01:17:37
Ulusalarası saat: 23-05-18 22:17:37
Yazı tarihi ve Günü : 24 Ekim 2017Salı

7 yorum var: “SİVİLCEDEN EN HIZLI KURTULMA YÖNTEMLERİ

    1. Selin Hanım sivilceyi sıkmak çok kötüdür. Hem yüksek ihtimalle sivilceyi sıktığınızda o bölgeye zarar vererek daha kalıcı bir kötü görünüme sahip olmasını sağlarsınız hem de sivilceyi içeriye doğru patlatarak yayılmasına neden olabilirsiniz.

  1. sivilce değilde içleri çok sert dışarıya hiç çıkmayan bezeler var derimin altında onlar nasıl geçer acaba ? bilgi verebilirmisiniz.

    1. Aylin Hanım bahsettiğiniz bezeler sivilce değil yağ bezeleri olabilir. Vücudun fazla yağ üretmesi ve cilt yapınızla alakalaı bbir durum olabilir. bir dermatoloğa başvurmanızı öneriyoruz

Bir Cevap Yazın

Yukarı
Devamını oku:
Ağız kokusunu geçirmek için 14 öneri

Çocuklara Neden “Yapamazsın” Denilmemeli

44’lük Heidi Klum, 28’lık Sevgilisiyle Tatilde aşk yaşıyor

Kapat