Buradasınız
Sihirli Kadın Sitesi > İlişki > SEVGİLİLER GÜNÜNDE SEVGİLİMİZE NE HEDİYE ALABİLİRİZ ?

SEVGİLİLER GÜNÜNDE SEVGİLİMİZE NE HEDİYE ALABİLİRİZ ?

SEVGİLİLER GÜNÜNDE SEVGİLİMİZE NE HEDİYE ALABİLİRİZ ?

SEVGİLİLER GÜNÜ HEDİYESİ…

14 Şubat SEVGİLİLER GÜNÜ yaklaşıyor. Bu özel gün için Erkek arkadaşımıza yada Eşimize,  hediye almakta güçlük çekiyorsak işte size birkaç tavsiye.

Sevgililer gününde herkesin bütçesine göre Erkek arkadaşına veya diğer tabiri ile Eşine uygun hediyeyi seçebilir.

SEVGİLİLER GÜNÜNDE SEVGİLİME NE VERMELİYİM ?

Öncelikle karşınızdaki kişiyi tanıyor olmanız sevgililer günü hediyesi seçimi konusunda çok önemlidir. Biz erkeklerin en çok sevdiği ve satın aldığı ürünler hakkında sizleri bilgilendirmek istiyoruz fakat aynen biz kadınlar gibi erkeklerin de farklı farklı zevkleri olduğunu göz önünde bulundurmanızı tavsiye ediyoruz.

ERKEKLERİN EN ÇOK SEVDİKLERİ!

Erkeklerin en çok sevdikleri hediyeler ile ilgili bilgi vermek gerekirse, aşağıdakileri sayabililriz. Sizlerde bunlardan birini seçerek o gününüzü hediye seçme konusunda zorlanmadan sevgilinizi mutlu ederek geçirebilirsiniz. Ama sizlerle bu paylaşımı yaparken o gün sevgilinizi mutlu etmenizi sağlarken sizlerde mutlu olun diye bazı tavsiyelerimiz olacak 🙂 …

sevgililer-gununde-sevgilimize-ne-hediye-alabiliriz-2-elektronik
 • Telefon, bilgisayar ve bizim çoğu zaman gereksiz bulduğumuz diğer elektronik cihazlar ; Çoğu erkek elektronik takıntılı ve hatta tabiri caiz ise bağımlısıdır,  dolayısı ile kendilerini mutlu edebileceğiniz hediyelerin başında bu tarz elektronik cihazlar gelir ama lütfen unutmayın, bütçenize uygun şekilde hareket etmelisiniz. Kısa zamanda sizi maddi anlamda zorluk içerisine sokacak hediyeler almamanız gerekmektedir. Tavsiye bu sıralar neredeyse tüm erkekler akıllı telefonlara bağlanabilen saatler, dhrone ( yeni jenerasyon kumandalı helikopter ler ve taşınabilir küçük hoperlörler ile çok ilgileniyorlar.

  sevgililer-gununde-sevgilimize-ne-hediye-alabiliriz-3-gozluk
 • Gözlük ; Erkeklerin bu aksesuarı 2. en önemli aksesuarlardan sayar ama tabii ki mevsimi olmamasına rağmen güneş gözlüğü tavsiye ederiz sadece çerçeveli gözlük biraz garip kaçabilir.

  sevgililer-gununde-sevgilimize-ne-hediye-alabiliriz-4-ayakkabi
 • Ayakkabı ; 🙂 tabii ki kadınlar gibi erkeklerde ayakkabıya önem verirler özellikle spor ayakkabı gayet şık bir seçenek olacaktır.

  sevgililer-gununde-sevgilimize-ne-hediye-alabiliriz-5-erkeksaat
 • Saat ; her erkeğin en önem verdiği aksesuarlardandır.
 • Parfüm; onlarca marka seçenek olmasına rağmen siz onda koklamaktan hoşlanacağınız güzel bir karışımı kendinizde yaptırarak yeni seçenekler oluşturabilirsiniz.
 • Kazak ; Bizlerden önceki Nesillerin Kendileri örmeleri ile , eş veya partnerleri ile iletişim kurduklarına inanılan bu güzel seçenek, satın alınarak da günümüzdeki geleneğini mevsim itibariyle de devam ettirebilir.
 • Özel Oyuncaklar; birlikteliğinizi dahada güçlendiren “özel yaşamınız” için özel hınzır oyuncaklar alabilirsiniz.
 • Özel Hediyeler ; Birlikte çekilmiş olan bir fotoğrafı  paylaşabileceğiniz poster, bazı ürünler üzerine işlemeler ve bunun gibi hediyeler de kalıcı ve mutluluk verici olacaktır.
sevgililer-gununde-sevgilimize-ne-hediye-alabiliriz-6-oyun-konsolu
 • Oyun konsolu ( Tavsiyemiz; keisinlikle oyun konsolu almamanız doğrultusunda , çünkü belki o an karşınızdaki adam mutlu olacak ve o mutlu olduğu için doğal olarak siz de çok mutlu olacaksınız.  Fakat sonrası için size ayıracağı zamandan çalacak, ve kendinize mekanik bir kuma almış gibi olacaksınız ve bu o nu çok mutlu etse bile sizi çok rahatsız edecek , tabi yine de siz bilirsiniz ) 🙂

 

 

SEVGİLİLER GÜNÜ İÇİN TAVSİYE ETMEDİKLERİMİZ.

 

 

Tavsiye ettiklerimizin yanı sıra sevgililer gününde sevdiğiniz adama almanızı tavsiye etMediklerimiz de var tabi. Bunların bir kaç tanesini şöyle sıralayabiliriz.

 

SEVGİLİLER GÜNÜNDE ERKEKLERE ALINMAMASI GEREKENLER

 • Yukarıdaki yazıda da belirttiğimiz ilk sıradaki seçenek burada da yer almakta onun için muhteşem sizin gelecekteki yaşantınız içinse kötü bir seçim olacak olan OYUN KONSOLLARI,
 • Saç ile ilgili ürünler ; Erkekler , bu sorun ile ilgili çok hassas olduklarından mümkünse bu özel gün olan “SEVGİLİLER GÜNÜ” için bu tarz hediyeleri tercih etmekten kaçının. Başka bir gün ( özel olmayan bir gün ) bu tarz ürünleri alabilirsiniz. Hediye değil de gördüm de aldım şeklinde vermelisiniz. 🙂
 • Zayıflama ile ilgili hediyeler; Aynen Saç ile ilgili olan ürünler gibi bu tarz “ZAYIFLAMA ÜRÜNLERİ” de aynı kötü etkiyi yaratabilir.
 • Özel hayat performans arttırıcıları ; Aman uzak durun, huzursuzluk yaratabilecek başlıca ürünlerden.

 

Yukarıda sizlere tavsiye ettiğimiz hediyelerden ziyade kendi yaptığınız bir şeyi hediye etmeniz bizim öncelikli tavsiyemiz. Sizin ellerinizle yaptığınız bir şey veya kıvrak zekanızla özel olarak yaptırdığınız benzersiz bir şey ona verdiğiniz değeri de gösterecektir.

Ve lütfen unutmayın onun için en önemli hediye sizsiniz!

Umarız Siz değerli bayanlar da “14 ŞUBAT SEVGİLİLER GÜNÜeşiniz veya sevgiliniz ile birlikte güzel bir gün geçirir ve siz de sizleri mutlu eden sevgililer günü hediyesi alırsınız.

 

Sevgiler

 

 

 

dilegini-tut-melek-kartini-cek günlük burç


Okuduğunuz konu: SEVGİLİLER GÜNÜNDE SEVGİLİMİZE NE HEDİYE ALABİLİRİZ ?
Web adresi : http://www.sihirlikadin.com/sevgililer-gununde-sevgilimize-ne-hediye-alabiliriz/

Çeşitli alternatif bilgiler için:
SEVGİLİLER GÜNÜNDE SEVGİLİMİZE NE HEDİYE ALABİLİRİZ ? Google
SEVGİLİLER GÜNÜNDE SEVGİLİMİZE NE HEDİYE ALABİLİRİZ ? Yandex
Bugün: 20-Apr-2018 04:27:51
Ulusalarası saat: 20-04-18 01:27:51
Yazı tarihi ve Günü : 10 Şubat 2017Cuma

Benzer yazılar

2 yorum var: “SEVGİLİLER GÜNÜNDE SEVGİLİMİZE NE HEDİYE ALABİLİRİZ ?

 1. Sevgililer gününde sevgilime ne hediye alacağım diye aranırken bu yazıyı buldum. Çok orijinal şeyler var. Fakat ben kedi almak istiyorum sizce iyi bir fikir mi? Şöyle 2-3 aylık…

Bir Cevap Yazın

Yukarı
Devamını oku:
“Fazla Kilo Depresyona Sokuyor ! ” Charlize Theron

SEYAHATLERDE KENDİNİZİ VE DEĞERLİ EŞYALARINIZI KORUMAK İÇİN

KALBİNİZİ KORUMANIZ İÇİN YAPMANIZ GEREKENLER

Kapat