Buradasınız
Sihirli Kadın Sitesi > Güzellik > MUHTEŞEM POPO İÇİN 3 EGZERSİZ

MUHTEŞEM POPO İÇİN 3 EGZERSİZ

MUHTEŞEM POPO İÇİN 3 EGZERSİZ

Yaz ayları geliyor ve bikinimizin içerisinde basensiz, sıkı bir popo görmek istiyoruz. Fakat ne yapmamız gerektiğini bilmiyoruz. Sizlere 1 ayda muhteşem popoya sahip olmanız için gereken egzersizleri sunuyoruz. Bu egzersizleri takvime uygun şekilde yaptığınızda bir de yağ içeren gıdalardan protein içeren gıdalara geçiş yaptığınızda çok değil sadece 1 ay da hem sıkı hem de güzel şekilli bir poponuz olacak.

İşte Sihirli Kadın sitesinin sizin için derlediği sıkı popo için 3 hareket ve takvim ;

 

Popo Güzelleştirme Hareketleri

Temel olarak bu hareketler 3 bölgeye odaklı olarak çalışmaktadır. Hareketlerin yukarıdaki çizelge kılavuzluğunda, poponun hangi bölgesini çalıştırdığınızı görebilirsiniz.

 

1. Temel egzersiz

 

muhtesem-popo-için-3-egzersiz-tablosu-1-temel-egzersiz

Popo güzelleştirme egzersizleri sıradan squat’lardan oluşmaktadır. Temel egzersiz için ayaklarınızı omuz genişliğinizde açık tutun, sırtınızı düz tutacak şekilde, kollarınızı yere paralel uzatarak,   bacaklarınızı dizlerden bükerek aşağıya sandalyeye oturma pozisyonu alna kadar eğilin.

Temel Squat hareketini yaparken dikkat etmeniz gereken en önemli şey,  dengenizi korumanız ve vücut ağırlığınızı mümkün olduğunca her iki bacakta olacak şekilde hareketi yapmanızdır.

 

2. Dambıl-Squat Egzersizi

 

muhtesem-popo-için-3-egzersiz-tablosu-2-dambil-egzersizi

 

Dambıl ( ağoırlık) – squat egzersiz için bacaklar omuz genişliğinden biraz daha fazla açılır ve dışarı doğru bakacak şekilde düz durmalıdır. İki elinizde hafif dambıllar ( yada yarım litrelik su şişeleri olabilir)  tutun ve sırtınızı ve kollarınızı yere dik biçimde düz tutarak, aynı  temel egzersizde olduğu gibi vücudunuzu oturma pozisyonuna getirin. Ağırlık olarak önce hafif ağırlık kullanın, sonra yavaş yavaş iki veya üç kilogram olanları kullanın.

Birkaç tekrarın ardından eğer aşırı yorgunluk yada zorlanma hissederseniz, yavaşça ağırlıkları yere koyun ve daha hafif ağırlıklar yada kilosuz bir cisimle egzersize devam edin.

 

3. Kompleks egzersiz

muhtesem-popo-için-3-egzersiz-tablosu-3-komplex-egzersiz

Bacaklarınız omuz genişliğinden biraz daha açık olacak şekilde dik durun. Sırtınızı düz tutun ve başlarınızın arkasına yerleştirilmiş ellerinizle (ve parmaklarınız birbirine kenetlenmiş şekilde) temel egzersizin aynısını yapın. Ayak tabanlarınızın yere sabit kaldığından ve bacaklarınızın içeri doğru bükülmediğinden emin olun

Boynunuza ellerinizle basmayın ve başınızı öne eğmeyin. Sırtınızdaki kasların çalıştığını hissedebilmelisiniz. Dirseklerinizi kapatmamalı ,yanlardan dirseklerinizi görmemelisiniz.

 

POPO GÜZELLEŞTİRME EGZERSİZ TABLOSU

muhtesem-popo-için-3-egzersiz-tablosu

YUKARIDA YER ALAN TABLODA HANGİ EGZERSİZLERİ HANGİ GÜN KAÇ DEFA YAPMANIZ GEREKTİĞİ İLE İLGİLİ ÇİZELGEYİ GÖREBİLİRSİNİZ. İLK 9 GÜN ARTAN ADETLER  İLE TEMEL EGZERSİZ. SONRAKİ 10 GÜN DAMPIL SQUAT EGZERSİZ SONRAKİ 10 GÜN KOMPLEKS EGZERSİZ VE SON GÜN 3 EGZERSİZİ BİRDEN YAPACAĞINIZ ŞEKİLDE DÜZENLENMİŞTİR.

Not: EGZERSİZ TABLOSUNDA YER ALAN DİNLEN YAZAN GÜNLER EGZERSİZ YAPMAMALI VE KASLARINIZI DİNLENDİRMELİSİNİZ. DiNLENME PERİYOTLARI DA EN AZ EGZERSİZLER KADAR DEĞERLİDİR. VÜCUT KAS YENİLENMESİ İÇİN VE ENERJİ TOPLANMASI İÇİN EGZERSİZ ARALARINI MUTLAKA UYGULAYIN.

KALÇALARINIZIN İSTEDİĞİNİZ YUVARLAK VE SIKI GÖRÜNÜME KAVUŞMASI İÇİN BESLENMENİZİN DE ÖNEMLİ OLDUĞUNU SAKIN UNUTMAYIN.

BREZİLYA POPOSU İÇİN NE YEMELİSİNİZ ÖĞRENMEK İÇİN HEMEN TIKLAYIN  ( VEYA LİNKİ KOPYALAYIP BROVSERİNİZA YAPIŞTIRIN VE ENTER E BASIN ; http://www.sihirlikadin.com/brezilya-poposu-icin-ne-yemeli/  )

 

Sağlıkla ve Güzel Kalın …

 

 

 

dilegini-tut-melek-kartini-cek günlük burç


Okuduğunuz konu: MUHTEŞEM POPO İÇİN 3 EGZERSİZ
Web adresi : http://www.sihirlikadin.com/muhtesem-popo-icin-3-egzersiz/

Çeşitli alternatif bilgiler için:
MUHTEŞEM POPO İÇİN 3 EGZERSİZ Google
MUHTEŞEM POPO İÇİN 3 EGZERSİZ Yandex
Bugün: 25-May-2018 02:17:49
Ulusalarası saat: 24-05-18 23:17:49
Yazı tarihi ve Günü : 2 Nisan 2017Pazar

Bir Cevap Yazın

Yukarı
Devamını oku:
Kavgacı mısın, savaşçı mı ?

GÜL DÜNYAYA – EMEL – ERDAL GÜNÜN ŞARKISI

ERKEĞİN 45 YAŞ SENDROMU MU, KADININ ERKEĞİ UNUTMASI MI ?

Kapat