Buradasınız
Sihirli Kadın Sitesi > Manşet > Kadınlara Tacizden Korunma Tüyoları

Kadınlara Tacizden Korunma Tüyoları

Kadınlara Özel Tacizden Korunma Yöntemleri

Hiç kimse bedeninin özel sınırlarının isteği dışında aşılmasını istemez fakat biz kadınların gerek fiziken gerekse sözel olarak tacize uğrama oranları erkeklere nazaran çok çok daha fazladır. Bu sebepten tacize uğrama ihtimalini ortadan kaldırabilmek için anlık uygulamaya tabii bazı tavsiyelerinizi sizinle paylaşmak istiyoruz…

 

kadinlara-tacizden-korunma-tuyolari-ne yapmali

Her kadın tacize uğruyor

Dünya çapında yapılan araştırmalara göre dünyada ortalama 55 yaş sınırına Erişen kadınlar hayatlarında en az 1 defa erkek veya hemcinsi olan kadınlar tarafından tacize uğramakta.

Bu durum kimi zaman fiiliyata geçerek bir şekilde tecavüz noktasına kadar gelişebilmektedir fakat biz bu konuyu sizler için sıkıcı bir hale getirmek istemiyoruz ve direkt olarak sizlerle aniden gelişen durumlar da mesela toplu taşıma aracında iken tek bayan olduğunuz gibi özel durumlarda uygulayabileceğiniz bazı basit taciz önleyici taktikler öneriyor olacağız…

 

Kadınlara Tacizden Korunma Tüyoları
Kadınlara Tacizden Korunma Tüyoları

Tacizden korunmak için ne yapmalı

Öncelikle aşağıda size belirteceğiniz tavsiyelerin önleyici bazı yöntemler olduğunu ve tacize uğrama anında değil uğrama ihtimalini ortadan kaldırmaya yönelik olduğunu belirtmek istiyoruz.

 • Toplu taşıma aracında tacize nasıl önlem alınır ?

Bir toplu taşıma aracında sınız ve tek kadın Sizsiniz bir şekilde kendinizi güvende hissetmiyorsunuz İlla Çevrenizde bulunan bir erkeğin sizi taciz etmiş olması gerekmiyor Siz olma ihtimaline karşı huzursuzluğu gidermek istiyorsunuz.

 1. Eğer ayakta duruyor olsanız Öncelikle otobüsün her alanına hakim olabileceğiniz en arka ve hatta en Ölüme Doğru giderek sırtınızı cama veyahutta bir diri vererek her yere hakim olabilecek şekilde durun. Böylece arkanızdan herhangi bir şekilde elle veya farklı bir şekilde tacize uğrama ihtimalini en aza indirmiş olacaksınız
 2. Telefonunuz yanınızdaysa sesini olabildiğince kısarak sanki erkek arkadaşınızı babanızı ya da abinizi arıyormuş numarası yapabilirsiniz kendisine içinde Bulunduğunuz otobüs veyahutta minibüsün hangi hat olduğunu orta bir seste herkesin duyabileceği şekilde söyleyip Bulunduğumuz yeri ve ne kadar süre içerisinde orada olacağınızı belirtin. Aynı zamanda Sanki o da sizinle aynı yerden gelip aynı yere gidiyormuş gibi minibüsün içerisinde mutlaka bir yerde yazıyordur plakasını bakarak Aa öyle mi o zaman yolda belki bana rastlarsın bindiğin Aracın plakası şu diyerek orta bir sesle söyleyebilirsiniz.
 3. Maskülen tavırlar sergileyin. Üzerinizde ne kadar seksi bir kıyafet olursa olsun bacak bacak üstüne atmadınız pelvisin izi biraz öne doğru verdiğiniz ve erkek tabiriyle yengeç duruşuna geçtiğimiz an karşınızda veyahutta Çevrenizde bulunan libidosu yükselmiş veyahutta yükselmek için fırsat kollayan haddini aşma ihtimali olan erkeklerin alt benliklerini karşısındakinin rahatlıkla hükmü edilebilecek olan bir kadın olduğundan ziyade dirençli bir erkek olduğu hissini uyandırma ihtimaliniz yüksektir.
 4. Çevremizdeki insanlarla yada şoförle iletişim kurarken cümlelerin başına maskülen bir tonuna abicim gibi bir ek koyabilirsiniz aynı zamanda telefonla konuşurken de koyu bir sonuna abiciğim abisi gibi kelimeleri çok fazla tekrarlamamak kaydı ile kullanabilirsiniz.
 5. Toplu taşıma araçlarından bileceğiniz noktayı mümkün olduğunca kalabalık Işıklı veyahutta dükkanların olduğu bir alanda seçmeye gayret edin aynı zamanda gece yolculuk ediyorsanız mutlaka uzun dahi olsa Işıklı sizin etrafımızı ve etrafımızdaki verin sizin görebileceği yerleri seçmeye dikkat ederek belirleyin…

 • Yalnız başınıza bir yerde yürürken
 1. Az önce belirttiğimiz gibi mümkün olduğunca Işık olan ve etrafınızda yerleşim yerleri bulunan Sokak veya Yolları seçmeye gayret edin.
 2. Kıyafetiniz ne kadar çıtı pıtı daha iyi olsa servisinizi öne çıkartarak hafif bir yengeç yürüyüşü yapmaya gayret edin
 3. Çantanızı kolunuzda değil elinizde aşağı sarkıtarak yürüyün Böylece kadınsı tavırlarınız biraz da olsa maskülen hale gelecektir.
 4. Telefonda konuşmuyor olsanız bile telefonu kulağınızda tutun
 5. Takip edildiğinizi düşünüyorsanız sanki telefonuna kayıt ediyormuş ya da fotoğraf çekiyormuş gibi takip edildiğinizi düşündünüz yöne doğru çok hızlı hareket etmeden sanki çekim yapıyormuş gibi yavaş yavaş dönün Böylece bizi takip eden kişiyi karşımızdaki birine gösteriyor veyahutta fotoğrafını çekiyormuşsunuz hissini uyandırırsınız
 6. Asla koşmayın kişi o an henüz Aklında kötü düşüncelerle sizin sınırlarımızı açmaya taciz etmeye karar vermemişse onu hızla buna karar verme doğrultusunda itmiş olursunuz. Mümkün olduğunca sakin kalmaya gayret edin.
 7. Size yardım mı Çabuk ulaştırabilecek ne inandığınız birisiyle gerçekten telefonla konuşun Saat kaç olursa olsun lütfen gereksiz Nezaket göstermeyin söz konusu olan sizin hem ruh hem de bedensel sağlık vesıhhatinizdir.

Tacize uğrayacağınız hissi çok yoğun ve bundan emin gibi hissediyorsanız mutlaka birden fazla kişinin bulunduğu bir ticarethaneye girin veya hemen 155 polis imdat arayın ardından da hemen size Yardım edebilecek birini arayın.

Allah korusun tacize Uğur ama veyahutta çok daha kötü durumlarda kalmanız söz konusu olursa lütfen gerekli kadın kolları ve polis gibi Güvenlik güçlerine konu ile ilgili bilgi vermekten çekinmeyin. Bu olumsuz yaşanmış olaydan dolayı utanması gereken Sizler değilsiniz bu çirkin durumlar hepimizin her yerde her an başına gelebilecek olan Bizim isteğimiz dışında Vuku bulan olaylardan biridir.

Ayrıca giydiğimiz kıyafetler yaptığınız makyajdan yürüyüşünüz kadınsı olmasından dolayı hiç kimsenin sizi taciz etmeye ve bedensel ve ruh sınırlarınızı çiğnemeye hakkı yoktur. Bu yüzden nerede nasıl yeneceğini ve davranacağını ve nasıl sonuçlar oluşturabileceğini kendiliğinden rahatça idrak edebilen Biz kadınlara bu şekilde ne tavsiye verilmesini kabul ediyor ne de tavsiye vermeyi tercih ediyoruz.

Çocuklarınızı tacizden korumak için önerileri BURADAN OKUYABİLİRSİNİZ

Sevgiyle kalın huzurlu günler diliyoruz

dilegini-tut-melek-kartini-cek günlük burç


Okuduğunuz konu: Kadınlara Tacizden Korunma Tüyoları
Web adresi : http://www.sihirlikadin.com/kadinlara-tacizden-korunma-tuyolari/

Çeşitli alternatif bilgiler için:
Kadınlara Tacizden Korunma Tüyoları Google
Kadınlara Tacizden Korunma Tüyoları Yandex
Bugün: 24-May-2018 01:21:29
Ulusalarası saat: 23-05-18 22:21:29
Yazı tarihi ve Günü : 27 Şubat 2018Salı

3 yorum var: “Kadınlara Tacizden Korunma Tüyoları

Bir Cevap Yazın

Yukarı
Devamını oku:
Çocuklara Neden “Yapamazsın” Denilmemeli

44’lük Heidi Klum, 28’lık Sevgilisiyle Tatilde aşk yaşıyor

Cem Yılmaz ile Defne Samyeli Aşk Yaşıyor

Kapat