Buradasınız
Sihirli Kadın Sitesi > Manşet > Hangi sosyal medya paylaşımları daha fazla ilgi görüyor ?

Hangi sosyal medya paylaşımları daha fazla ilgi görüyor ?

Hangi sosyal paylaşımları daha fazla ilgi görüyor?

Bundan yaklaşık 10 yıl önce hiç varolmayan fakat günümüzde hayatımızın en büyük parçasını oluşturan sosyal medya değişiyor.

Sosyal medya kanalları üzerinde Şöhret veya normal kişiler ya da firmalar birçok paylaşımda bulunuyor Ve hem takipçi hem de beğeni kazanıyor.

Sihirli kadın olarak yaptığımız İnceleme sonucunda sosyal medya kanallarında hangi paylaşımların daha fazla takipçi kazandırdığını sizinle paylaşmak istiyoruz.

 

Günümüzde hangi paylaşımlar daha fazla Takipçi ve beğeni kazanıyor.

hangi-sosyal-medya-paylasimlari-daha-fazla-ilgi-goruyor-like-follow-aliyor

Yaklaşık 20 yıl önce internet hayatımıza girmesiyle birlikte bugünkü halinden çok daha ilkel olan sosyal medya kanalları ile karşı karşı yaydık.

Site kullanıcıları bir içerik paylaşıyor paylaştıkları içeriklere yorumlar geliyor bu yorumlar sayesinde içerik beğeniliyor internet sitesi ile bir bağ kuruluyordu. Bu internet sitesi üzerindeki etkileşim zaman içerisinde gelişiyor ve büyüyordu.

Günümüzde ise durum anlık olarak gerçekleşiyor ve kişiler mobil cihazlar aracılığıyla anında Dünya ile iletişime geçerek hem kendi adlarına açmış oldukları sosyal ağlar aracılığıyla dünyaya iletilerini ulaştırıyor lar hem de diğer iletileri ulaşarak istedikleri kişiye veya kurumları takip edebiliyor paylaşımlarını bir dokunuşla be ne biliyor veya this like edebiliyor ya da takipten vazgeçebiliyor.

Dolayısıyla sosyal medya üzerinde yapılan paylaşımların içerikleri anında etkisini gösterebildiği gibi Bu etkinin izlenmesi de daha önceki zamanlarda dinlen çok daha kısa sürede ve çok daha kolay oluyor.

Sosyal medya paylaşımının içeriği ve nasıl bir mesaj verdiği çok önemli

Birçok insan birçok konuda Beğenilmek istediği konuyu yazarak fotoğraf çekerek özel görselli iletiler düzenleyerek veya video kayıtları gerçekleştirerek sosyal medya kanalları aracılığıyla Dünya ile paylaşıyor. Fakat sadece paylaşmak değil aynı zamanda yapılan sosyal medya paylaşımının içeriği beğeni almak ve takip edilmek açısından çok önemli

Yapılan sosyal medya paylaşımının içeriği daha kısa sürede daha fazla kişinin takip etmesini ve beğeni toplamasına direkt olarak etki ediyor.

Doğa fotoğrafları ilginç olaylar kişinin kendi resmi yaşanan anlık bir afet gibi birçok konuda hem görsel hem de yazılı paylaşımda bulunmak anlık olarak çok kolay.

 

En çok beğeni alan ve takipçi toplayan paylaşım türü motivasyon videoları

hangi-sosyal-medya-paylasimlari-daha-fazla-ilgi-goruyor-motivasyon-paylasimlari-daha-cok-like-follow-aliyor

Yapılan sosyal medya paylaşım türleri  arasında en öne çıkan ise motivasyon ile ilgili olan paylaşımlar.

Takipçilerini motivasyona yönelten enerjilerini yükseltmeye yardımcı olmaya çalışan ve yüksek enerji empoze eden paylaşımlar diğer tüm paylaşımlardan çok daha fazla Takipçi ve beğeni toplamakta diğer bir dille follow ve like almakta

Bunun farkına Varan Sosyal medya kullanıcıları çok daha fazla motivasyon videosu veya görseli ya da yazısı içeren yazılar paylaşarak takipçi sayılarını diğer türlere göre çok daha hızlı biçimde arttırıyor ve çok daha fazla beğeni alıyor.

Şöhretler de motive oldukları ve takipcilerine mutlu eden motive eden paylaşımlarda bulunuyor.

Göz önünde olan televizyon kanallarında gördüğümüz Sporcular sanatçılar kişisel gelişim koçları psikologlar paylaşımlarında motive eden ve kendi motivasyonlarını arttır dıkları videolar paylaşarak hem takipçilerine kendilerine sıcak tutuyorlar hem de daha fazla Takipçi kazanıyorlar ve postalarına beğeni alıyorlar.

 

Olumsuz duygular en az takipçi ve beğeniyi alıyor

Sosyal medya kanallarında olumsuz duygular içeren veya takipçilere olumsuz duygulara sürükleyen içerikler en az beğeni alanlar arasında.

Eğer siz de takipçi sayınızı arttırmak ve daha fazla beğeni like almak istiyorsanız paylaşımlarınızı daha olumlu yönde yapmaya ve motivasyon paylaşımlarında bulunmaya başlamalısınız.

GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUZU OKUMAYI SAKIN UNUTMAYIN HEMEN TIKLAYIN 

 

İyi günler dileriz…

dilegini-tut-melek-kartini-cek günlük burç


Okuduğunuz konu: Hangi sosyal medya paylaşımları daha fazla ilgi görüyor ?
Web adresi : http://www.sihirlikadin.com/hangi-sosyal-medya-paylasimlari-daha-fazla-ilgi-goruyor/

Çeşitli alternatif bilgiler için:
Hangi sosyal medya paylaşımları daha fazla ilgi görüyor ? Google
Hangi sosyal medya paylaşımları daha fazla ilgi görüyor ? Yandex
Bugün: 19-Apr-2018 14:31:23
Ulusalarası saat: 19-04-18 11:31:23
Yazı tarihi ve Günü : 28 Kasım 2017Salı

Bir yorum var: “Hangi sosyal medya paylaşımları daha fazla ilgi görüyor ?

Bir Cevap Yazın

Yukarı
Devamını oku:
“Fazla Kilo Depresyona Sokuyor ! ” Charlize Theron

SEYAHATLERDE KENDİNİZİ VE DEĞERLİ EŞYALARINIZI KORUMAK İÇİN

KALBİNİZİ KORUMANIZ İÇİN YAPMANIZ GEREKENLER

Kapat