Buradasınız
Sihirli Kadın Sitesi > Manşet > GELİRİNİ ARTIRMAK İSTEYENLER İÇİN

GELİRİNİ ARTIRMAK İSTEYENLER İÇİN

GELİRİNİ ARTIRMAK İSTEYENLER İÇİN TAVSİYELER

Günümüzde gelir sahibi olmak için çalışmanın bir gereklilik olduğu tartışılmaz bir gerçek.

Fakat ne yazık ki dünyanın büyük bir çoğunluğunda olduğu gibi ülkemizde de tek bir işte çalışarak sadece anlık ihtiyaçlarımızı karşılayabiliriz dinlenmek için ihtiyacımız olan tatil giderlerini bile ya çok zor karşılıyor ya da hiç karşılayamıyor.

Bugün siz değerli kadınlar için sihirli kadın sitesi olarak ekstra para kazanma yollarını paylaşmak istiyoruz.

 

gelirini-artirmak-isteyenler-icin-para-neden-yetmiyor

Kazandığımız para neden yetmiyor ?

 

Her ne kadar ekonomisi bağımsızlaşmaya çalışan bir ülke olsak da Artan dolar yükselen ürün fiyatları ve hayat şartlarının ağırlaşması çalışan insanların bile kazandıkları paranın yetmemesi sorunu ile karşı karşıya bırakıyor.

Bunun en önemli sebebi gelirin az olması değil ihtiyaçların adedinin ve fiyatlarının artması.

Tüketim olarak görülen birçok şeyin aslında hayatın gerekliliği haline dönüşmüş olması bu yüksek giderleri oluşturan en önemli sebeplerden biri.Buna örnek olarak bundan 10 yıl önce cebimizde bir bilgisayar taşımak gibi bir ihtiyacımız yoktu Hatta birçok insanın evinde bile bilgisayar mevcut değildi.

Fakat günümüzde akıllı telefonlar adıyla cebinde bilgisayar taşımayan insan neredeyse hiç kalmadı. Aynı şekilde yine 10 senelik dönemi ele alırsak evimizde bilgisayar olsa bile her evde internet yoktu. Bugün aynı şekilde cebimizde taşıdığımız akıllı telefonlar şe yarasın diye İçlerinde bir de internet mevcut. Ve hem bu cep bilgisayarları hem de onları kullanabilmek için kullandığımız internet doğal olarak bir ücreti bizlerden almakta.

Buna benzer birçok örneği düşününce Sizlerde bulacaksınız ve hatta bunları alt alta topladığımızda ne kadar büyük maliyetlere neden olarak çalışarak kazandınız paranın e kadarını lüks gibi görünen Aslında İhtiyaç olan harcamalara gittiğini görecek ve şaşıracaksınız.

Sizlere kesinlikle bu harcamalarından vazgeçmeniz önermiyoruz. Bu giderleri karşılayabilmek için eğer çalışıyorsanız işiniz ile birlikte yapabileceğiniz ve ek gelir sahibi olabileceğiniz bazı seçenekler olduğundan bahsetmek istiyoruz.

gelirini-artirmak-isteyenler-icin-gelir-nasil-artar

Ek gelir sahibi olmak için yapılabilecekler

Sizlere tavsiye olarak bir çok insanın uyguladığı 2. bir iş sahibi olmayı önermiyoruz. Bu bir çok insanın gelirlerini artırmak için uyguladığı ama aslında yaptığı işten kazandığı gelirin çok daha fazlasını bedenini ve beynini fazla ve hoyratça kullanmış olması nedeni ile yarattığı hasar veya hasarları düzeltebilmek için hastane doktor ve bakım maliyetleri olarak kısa sürede sizden çıkartan bir yöntem.

 

  • Sahip olduğunuz bilgi ve becerileri basitçe kullanın 
gelirini-artirmak-isteyenler-icin-becerini-artir

Eğer bir basit beceriye sahipseniz örnek olarak örgü örmeyi biliyorsanız bu konuda hemen harekete geçin. Gidin bir yerden bir ilmek yün alın ve hemen örmeye başlayın.

Eğer modayı biraz takip ediyorsanız aldığınız yünün rengini doğru seçer ve dikerseniz en azından aile bütçenize katkı sağlayacak küçük de olsa gebir ek gelir sahibi olursunuz. En kötü ihtimalle kendiniz giyer ve aynen annelerimizin anneannelerimizin yaptığı gibi benzersiz bir kazak giyerken o kazağı dışarıdan almak için harcayacağınız para cebinizde kalmış olur.

 

  • İŞ YETKİNLİĞİ KURSLARI / KOÇLUKLAR
gelirini-artirmak-isteyenler-icin-profesyonel-kisisel-gelisim-egitimleri

Eğer yaptığınız işten memnunsanız ve başka bir işte değil halihazırda çalıştığınız işte daha fazla gelir sahibi olmak istiyorsanız işinizin gereklilikleri doğrultusunda iş gelişimi konusunda eğitimlere katılmanızı tavsiye ediyoruz.

Bu başlığın ardından belki bizlere “kişisel gelişim eğitimleri de paralı zaten yine para mı vereceğiz ” diye sorabilirsiniz. Haklısınız bir bedel öemek zorundasınız fakat unutmayın doğru yerden doğru şekilde alacağınız eğitimler kaybettiğiniz o gelirin katlarca fazlasınız sizlere her ay geri verecektir.

 

  • Editörlük
gelirini-artirmak-isteyenler-icin-yazi-yazin

Bundan 10 sene önce özellikle dijital Dünya üzerinde Yayıncılık yapan Türkiye’deki internet sitesi sayısı çok azdı.

Bugün ise neredeyse binlerce internet sitesi internet üzerinde çeşitli konularda yayın yapmakta ve farklı konu başlıkları altında içerikler yayınlamakta.

Sahip olduğumuzu düşündüğümüz bir yeteneğiniz veya herhangi bir konuda sahip olduğumuz bilgiyi yazıya döke bilmeye yeteneğiniz varsa bu internet sitelerine içerik yazıları yazarak para kazanabilirsiniz.  r10.net gibi sitelerde yazı içerikleri satılmaktadır.

 

  • Bilgi ve yeteneklerinizi arttırarak yapılabilecek işler
gelirini-artirmak-isteyenler-icin-kisisel-gelisim-egitimleri-ismek

Kişisel gelişim eğitimleri alarak sahip olduğumuz yetenekleri arttırabilir veya yapmak istediğini şeyler konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu konuyla ilgili İSMEK gibi devletin açtığı ücretsiz kurslara dahil olabilirsiniz.

Böylece Eğer sevmediğiniz bir işi yapıyorsanız seveceğiniz işin olması gereken niteliklerine sahip olarak bir süre sonra o işe yönelebilirsiniz, Ya da ek olarak bu işi yapabilirsiniz.

Bu arada hangi konularda eğitim verildiğini merak ediyorsanız köpek bakıcılığı ndan, yaşlı bakımına, iğne oyasından, vurmalı çalgılar eğitimi ne kadar eğitim alma imkanınız ismeklerde mevcut.

ismeke ait eğitimleri öğrenmek için hemen  İSMEK EĞİTİMLERİ SAYFAMIZI ZİYARET EDİN 

 

  • Ağ pazarlama ( Network marketing /Network Pazarlama)
gelirini-artirmak-isteyenler-icin-network-satis-pazarlama

Network pazarlama terimi bir çoğunuzun Amway Avon, Jeunesse gibi ürünlerde artık günümüzde çok bilinir hale gelmiş bir pazarlama şeklidir. Bazı şirketler ürünlerini marketlerde satmak yerine hem ürün maliyetlerini

Ürnbü önce kendiniz alıyorsunuz ve kullanıp memnun kalıyor ardından memnuniyetinizi sevdiğiniz ve hatta sevmediğiniz insanlarla paylaşıp onlara hem ürün satın alarak normal maliyetten daha a bir maliyet ile memnun kalmalarını hem de ürünün satışına teşvik ederek hep beraber daha fazla kazanç sahibi olmayı ve çevrenizdeki insanları da kazanç sahibi yapmayı  sağlıyorsunuz.

Tabi üründen memnun olmama ihtimaliniz de var o zaman sadece verdiğiniz para gidiyor.

 

 

 

Hepinizin kolayca, bereketli gelirlerin sahibi olmanız ve sağlıklı mutlu bir yaşam sürmeniz dileğiyle.

 

 

 

dilegini-tut-melek-kartini-cek günlük burç


Okuduğunuz konu: GELİRİNİ ARTIRMAK İSTEYENLER İÇİN
Web adresi : http://www.sihirlikadin.com/gelirini-artirmak-isteyenler-icin/

Çeşitli alternatif bilgiler için:
GELİRİNİ ARTIRMAK İSTEYENLER İÇİN Google
GELİRİNİ ARTIRMAK İSTEYENLER İÇİN Yandex
Bugün: 19-Apr-2018 14:27:18
Ulusalarası saat: 19-04-18 11:27:18
Yazı tarihi ve Günü : 22 Ekim 2017Pazar

Benzer yazılar

3 yorum var: “GELİRİNİ ARTIRMAK İSTEYENLER İÇİN

    1. Firmalar ile ilgili bilgi toplama aşamasındayız. Sizleri en kısa zamanda bilgilendireceğiz. Kısaca bilgimiz Jeunesse amerika menşeili büyük bir kozmetik ürünler üreten bir firma ve en önde olan ürünleri 3 dakikada botoks etkisi yaparak kırışıklıkları gideren krem …

  1. Gelirimi artırmak ve daha çok para kazanmak istiyorum. Tavsiyelere uyacağım ama bu kadar kolay olmasa gerek. Ek iş olmalı her zaman insanın hayatında.

Bir Cevap Yazın

Yukarı
Devamını oku:
“Fazla Kilo Depresyona Sokuyor ! ” Charlize Theron

SEYAHATLERDE KENDİNİZİ VE DEĞERLİ EŞYALARINIZI KORUMAK İÇİN

KALBİNİZİ KORUMANIZ İÇİN YAPMANIZ GEREKENLER

Kapat