Buradasınız
Sihirli Kadın Sitesi > Güzellik > Fazla Kiloları Saklamanın 10 Yolu

Fazla Kiloları Saklamanın 10 Yolu

fazla-kilolari-saklamanin-10-yolu-kilolu bayan giyimi

Fazla Kiloları Saklamanın 10 Yolu

 

Bazen diyetler ve egzersiz için yeterli zamanımız olmadığı zamanlarda birkaç fazla kiloyu saklamamız gerekir. Doğru seçilmiş kıyafetler ile daha ince görünmeniz mümkün.

Sihirli Kadın sitesi olarak, biraz kilo fazlası olan kadınların görüntüsünü mükemmel yapacak birkaç püf noktasını sizinle paylaşmak istiyoruz.

 

  1. Kıyafetinize Mutlaka Dikey bir çizgi ekleyin
fazla-kilolari-saklamanin-10-yolu-1

Uzun bir ceket ile çok katmanlı bir kombin  seçmeniz- sizi daha ince ve daha uzun gösterecektir. Düğmelerinizin konumuna çok dikkat etmelisiniz: kullandığınız ceket nasıl olursa olsun düğmeleri ile tek bir sıra oluşturmalısınız.  Bu sizi çok daha ince gösterecek .

 

  1. Doğru sutyeni seçin
fazla-kilolari-saklamanin-10-yolu-2

Göğüsleriniz sutyeniniz tarafından düzgün şekilde desteklenmediğinde, sanki göbeğinizin bir parçası haline gelir ve dikkati daha fazla göbeğinize çeker. Doğru bir sutyen göğüslerinizi kaldırır ve karnınızla mideniz arasında boşluk yaratır ve böylece birkaç kilo fazlanız olan karnınız daha az dikkat çeker.

 

  1. Siyah giyin ve parlak bir ayrıntı ekleyin
fazla-kilolari-saklamanin-10-yolu-3

Tek tonlu bir görüntü oluşturun ve mutlaka parlak bir ayrıntı ekleyin: bir ceket, bir etek veya bir üst. Parlak ayrıntıyı gizlemek istediğiniz kilolu bölgeden başka bir bölgeye yerleştirmelisiniz. Dikkatli gözleri kilo fazlanız olan bölgeden uzaklaştırmak için harika bir yöntemdir.

 

  1. A-siluet elbiseleri tercih edin
fazla-kilolari-saklamanin-10-yolu-4

60’lı yılların kadın modasında olduğu gibi, ince kumaştan yapılmış kıyafetler ve 20’li yılların modasında olduğu gibi  düz etekleri olmayan a şeklindeki etekleri olan trapez şeklinde giysiler ile mükemmel bir görünüme sahip olursunuz.

 

  1. Düğmeyi doğru yükseklikte ilikleyin
fazla-kilolari-saklamanin-10-yolu-5

Düğmelerin karnınızın en belirgin kısmında olduğundan emin olun. Düğme kısmı yukarıdaysa, en küçük göbek şişkinliği bile daha görünür hale gelir ve tüm dikkati küçük bile olsa karnınıza çeker.

 

  1. Çok Hafif kumaşlardan kaçının

 

fazla-kilolari-saklamanin-10-yolu-6

Çok hafif kumaşlar genelde dökümlü olur ve şişdkinlikleri ve şişkin bölgelerdeki ayırım çizgilerini daha fazla vurgular. Özellikle şişkin bölgelerinizi bir çeşit  korse gibi tutabilecek daha kalın kumaşları tercih etmeniz çok daha iyi olacaktır. Pileli ve ipek gibi daha hacimli gösteren kumaşlardan uzak durmanızı öneriyoruz.

 

  1. Üst giyiminizi alt giyiminize sokmayın
fazla-kilolari-saklamanin-10-yolu-7

Gömleğinizi yada tişörtünüzü pantolon yada eteğinizin içine sokarak karnınızın etrafında net bir çizgi oluşturursunuz ve kaçınılmaz olarak o bölgeye dikkat dikkat çekersiniz. Üst giyiminizi pantolon yada eteğin içine sokmadan üzerine düşecek şekilde giyin. Üst giyiminizin uzunluğunun, karnınızın alt ucunun biraz altında olmasında dikkat edin. Böylece çok şık bir karın kamuflajı yapmış olursunuz.

 

  1. Doğru çanta seçimi
fazla-kilolari-saklamanin-10-yolu-8

Kullandığınız çantanın boyutu bile görünümünüzün daha şişman yada zayıf olma konusunda görünümünüzü etkiler. Büyük bir çanta kullanırsanız alırsan, daha ince görünürsünüz. Eğer boyunuz ortalamadan daha kısaysa orta boy çantaları tercih etmelisiniz. Böylece hem boyunuz ile uygun oranda çanta kullanmış hem de fazla kilolarınızı daha etkin gizlemiş olursunuz.

 

  1. Mat kıyafetler seçin
fazla-kilolari-saklamanin-10-yolu-9

Parlak kumaş her zaman çok dikkat çeker ve karnınızdaki yada kalçanızdaki her katı daha fazla vurgular; bu nedenle mat kıyafetler tercih etmeniz çok  daha iyidir.

 

  1. Göğüs bölgesini saran elbiseler tercih edin
fazla-kilolari-saklamanin-10-yolu-10

Bu, her zaman işleyen bir hiledir: Özellikle göğüs bölgesini saran bir kıyafet kullanmanız yalnızca göbeğinizi gizlemekle kalmaz, aynı zamanda sahip olduğunuz kadınsı figürü ortaya çıkartır ve bütün dikkatleri göğüslerinize çeker.

KİLO VERME KONUSUNDA KESİM ÇÖZÜMÜ OKUMAK İÇİN HEMEN TIKLAYIN

 

% 100 ETKİLİ KİLO VERME YÖNTEMLERİ

 

Sağlıklı ve zayıf günler dileriz…

dilegini-tut-melek-kartini-cek günlük burç


Okuduğunuz konu: Fazla Kiloları Saklamanın 10 Yolu
Web adresi : http://www.sihirlikadin.com/fazla-kilolari-saklamanin-10-yolu/

Çeşitli alternatif bilgiler için:
Fazla Kiloları Saklamanın 10 Yolu Google
Fazla Kiloları Saklamanın 10 Yolu Yandex
Bugün: 18-Feb-2018 07:30:36
Ulusalarası saat: 18-02-18 04:30:36
Yazı tarihi ve Günü : 8 Mayıs 2017Pazartesi

Bir Cevap Yazın

Yukarı
Devamını oku:
19-25 ŞUBAT 2018 HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

2018 Kış Olimpiyatlarında Kuzey Kore Ponpon Kızlarının Şovu

Büşra Develi sevgilisi Burak Deniz ile kavga etmiş

Kapat