Buradasınız
Sihirli Kadın Sitesi > İlişki > Abla Köşesi > ERKEKLER NEDEN KÖTÜ KADINLARDAN HOŞLANIR ?

ERKEKLER NEDEN KÖTÜ KADINLARDAN HOŞLANIR ?

ERKEKLER NEDEN KÖTÜ KADINLARDAN HOŞLANIR ?

Erkekler akıllı uslu hanım hanımcık bir kenarda oturup sürekli erkeğinin ağzının içine bakan kadınlara olan ilgilerini çok kısa sürede kaybederler.

Hayatımızı ağladığımız ve teslim olduğumuz iki dudağının arasından çıkacak kelimeyi takip ettiğimiz erkekler neden bizden uzaklaşıyor ve daha Hınzır daha Muzip kadınlara yönelme İhtiyacı duyuyor.

 

erkekler-neden-kotu-kadinlardan-hoslanir-erkek-farkli-seyleri-deneyimlemek-ister

Erkekler büyümeyen çocuklardır.

 

Erkekler her ne kadar yaş alsalarda ve aldıkları yaş artsa da yani yaşlansa lar daha iyi çocuk olan tarafları hep ağır basar.

Çocuk olan taraf derken bahsettiğimiz konu konsol oyun oynayıp sokakta top peşinde koşturmak değildir.

Yeni doğmuş bir çocuğun ergenliğe kadar olan döneminde geçirmiş olduğu sürekli deneyimleme dönemi ne yazık ki özellikle Türkiye’de erkeklerin libidosunun düşmesi ya da antropoza girmeleri dönemine kadar devam eder.

Sürekli olarak yeni ve farklı Daha önce deneyimleme dikleri bir şeyi gördükleri zaman onu merak ederler ve o merak ettikleri şeye refleks olarak yaklaşıp onu bir şekilde deneyimleme ihtiyacı duyarlar.

 

KADIN ERKEN OLGUNLAŞIR !

Biz Kadınlar ise erkeklerin aksine Ergenlik çağından itibaren Öncelikle fizyolojik durumumuz ile birlikte üzerimize yüklenmeye başlayan sorumluluklar anne olma ve hayatın içerisinde erkeğe yakın bir yer edinebilme güdüsü ve yönlendirmesi ile erkeklerden daha az deneyimleme fırsatı verilerek büyürüz ve gördüğümüz yeni şeyleri deneyimleme den önce ne olabileceği konusunda bir mantık yürüterek bir kanıya varmaya gayret ederiz. Ayrıntıcı olan yapınız bizi sonuçları kesin olan şeyleri deneyimlemek ten erkeklere nazaran çok daha uzak tutmaktadır Tabii ki hormonel zafiyetler inde erkeklerden çok daha güçlü olan kadın Mental kudreti ve fizyolojik yapısı da bu duruma destek olur.

 

erkekler-neden-kotu-kadinlardan-hoslanir-yaramaz-kiz

AYKIRI,YARAMAZ KADIN NEDİR?

 Öncelikle şunu belirtmek istiyoruz ki Bu yazı başlığında kötü kadın olarak nitelendirdiğimiz şey aslında Hınzır kadın aykırı kadın anlamındadır. Nihayetinde çoğunlukla elimizdeki erkekleri aldığında Bizim için her kadın kötü hal kadın Halime geldiği için böyle bir başlık atmak ihtiyacı duyduk.

Bilinçli kadınlar olarak en azından şunun farkındayız ki kötü kadın diye birşey yoktur insanlar belli dönemlerde istemeyerekte olsa kendi öz ihtiyaçlarını takip ederek diğer insanlara zarar verebilir. Eğer para karşılığı erkeğin anlık libidosunu söndürmek için çalışıyor olsa bile, şöyle düşünün böyle bir şeyi kim arzu ederek seçmiş olabilir ki.Ve nihayetinde O da bir kadındır.

Aykırı ve Hızır olarak nitelendirdiğimiz kadınlar Öncelikle en belirgin fark olarak ülkemiz genelinde yaşayan kadın profiline uygun olmayan erkeklere daha farklı kadınlardır.

Erkekler neden o kadınlara ilgi duyuyor ?

Şöyle düşünün içerisinde sadece beyaz İnciler ile dolu olan bir çekmece niz var ve her gün Çekmeceyi açıp baktığınızda Aynı Sahne ile karşılaşıyorsunuz bembeyaz inciler.

Sonra bir gün yine Çekmeceyi açıyorsunuz ve bir bakıyorsunuz o bembeyaz İnciler’in arasında bir siyah ne olduğunu bilmediğiniz şey var ne yaparsınız ?

Eminim ki birçoğunuz aynı cevabı veriyorsunuz onun ne olduğunu merak eder ve onu oradan hemen alıp bakarsınız.

Size madde dünyası ile anlatmaya çalıştığımız bu konu erkeğin iç dünyasında bir alışkanlık ve davranış biçimi geliştirmesine sebep olmuştur Dolayısıyla çevresinde bulunan standart kadınlar olarak nitelendirebileceğimiz Aslında edepli duruşu olan fakat içerisinde aykırı Haylaz Hızır tarafların bulunduğu kadınlar olmasına rağmen kendileri bunu göremedikleri için bunu gördükleri yöne yönelmeleri Aslında çok doğaldır.

 

Sizde Erkeğimize Ne Kadar Hınzır Olduğunuzu Gösterin !

Kız kıza urada sohbet ediyoruz ve hepimiz çok iyi biliyoruz hepimizin içerisinde o Hınzır fırlama ve erkeğim İçindeki Çocuğa nasıl hitap edeceğini bilen, güçlü kadınlar var.

Dolayısıyla hayatının çok uzun bir suresini hep oyunlar oynayarak ve değişik şeyler deneyimlemeye meraklı olan erkeği Eğer siz değişik şeyler gösterir ve keşfetmek için deneyimleme ihtiyacı olan durumlar yaratırsınız tahmin edebileceğiniz gibi erkeğiniz size yönelecektir.

Ayrıca hayatın sınırlarını birlikte zorlayacağınız insan birlikte olduğunuz insan değil midir ? O eril tarafınızı biraz törpüleyip sağlık ve yaşam sınırlarınıza fazla yaklaşmadan sizin de arzu ettiğiniz her konudaki fantezilerinizi gerçekleştirmeniz sizi de çok mutlu edecektir. 

Bu yazımız çoğunlukla cinsel arzuları konusunda merak uyandıran kadınlara yönelen erkekleri ele alsa da Ve sonunda sizlere verdiğimiz tavsiyede Sizler de farklı renklerinizin olduğunu erkeğe gösterin desek de lütfen bunu sadece cinsel konularda fantezilerini geliştirin Ortaya çıkarın ve erkeğe farklı fantezileriniz olduğunu gösterin anlamında söylemiyorum. Tabii ki çok büyük bir çoğunluğunu cinsel olarak olduğunu bilsek de hayatın her alanında renkli bir insan ve farklı farklı renklerde duygularınız ve yapılacaklar listeniz olduğunu göstermenizi de tavsiye ediyoruz. Bu ayrıca kendinizi baskıladığınız ve çoğunlukla bir çok kadının hayatı boyunca gerçekleştiremediği hayallerinizi gerçekleştirmek ve çok daha mutlu bir yaşam sürmenize de yardımcı olacaktır. 

Tabii bu hazırlıkların sıklığını doğru şekilde ayarlamanızı tavsiye ediyoruz yoksa evde sürekli bir hınzırlık göreceğinden emin olan yine standart bir dünyayı erkeği yaratmış olacaksınız dolayısıyla bir süre sonra içerisinde Zaten farklı farklı renkler olduğunu tahmin ettiği bir Çekmeceyi açmaya yine ihtiyaç duymayacak tır

unutmayın biz kadınlar doğal olarak çocuk yetiştirme ve idare edebilme yeteneğine sahip olarak dünyaya geliyoruz 😉

Bu kadar Richard Gere ile Julia Roberts in başrollerini oynadıkları harika bir film olan Pretty Women filmi karesini paylaştıktan sonra Filmin kareleri ile görsel hale gelmiş olan versiyonu ile şarkıyı dinlememek olmaz diye düşündük. 

 

 

Sevgi ile Kalın 

dilegini-tut-melek-kartini-cek günlük burç


Okuduğunuz konu: ERKEKLER NEDEN KÖTÜ KADINLARDAN HOŞLANIR ?
Web adresi : http://www.sihirlikadin.com/erkekler-neden-kotu-kadinlardan-hoslanir/

Çeşitli alternatif bilgiler için:
ERKEKLER NEDEN KÖTÜ KADINLARDAN HOŞLANIR ? Google
ERKEKLER NEDEN KÖTÜ KADINLARDAN HOŞLANIR ? Yandex
Bugün: 24-May-2018 01:10:51
Ulusalarası saat: 23-05-18 22:10:51
Yazı tarihi ve Günü : 28 Kasım 2017Salı

Bir yorum var: “ERKEKLER NEDEN KÖTÜ KADINLARDAN HOŞLANIR ?

Bir Cevap Yazın

Yukarı
Devamını oku:
Çocuklara Neden “Yapamazsın” Denilmemeli

44’lük Heidi Klum, 28’lık Sevgilisiyle Tatilde aşk yaşıyor

Cem Yılmaz ile Defne Samyeli Aşk Yaşıyor

Kapat