Buradasınız
Sihirli Kadın Sitesi > Astroloji > DUDAK ŞEKLİ FALI

DUDAK ŞEKLİ FALI

 

DUDAK ŞEKLİ FALI

 

Dudaklar ve  Karakter, 

 

Bilim insanları ve fizyognomologlar ( İnsan fizyolojisini inceleyen bilim insanları ) , bir kişinin karakterini belirlemeye çalışırken dikkat etmesi gereken en önemli özelliklerden biri olarak dudaklarını gösteriyorlar.

Düşüncelerimizi sözlü olarak ifade ederiz ve böylece karakterimiz ve psikolojik özelliklerimiz hakkında dudaklarımız şekil alır.

Sihirli Kadın sitesi olarak güzelliğimizin en önde faktörlerinden biri olan dudaklarımızın, bir kadının kişilik özelliklerini ne kadar doğru bir şekilde yansıttığını kontrol etmek için bu dudak şekllerini yakından incelemeye karar verdik.

 

DUDAKLARA GÖRE KİŞİK ANALİZİ

 

  • Büyük dolgun dudaklar
dudak-sekli-fali-1-1

Büyük dolgun dudaklara sahip olan insanlar çocukluklarında bile kendileri belli eden şefkat dolu bir anaçlık duygusuna sahiptirler. Onları hayvan barınaklarına yardım ederken yardım kuruluşlarına üye olurken sıklıkla görebilirsiniz. Ayrıca bu yönleri ile çok iyi ebeveynler olurlar ve çevreleri tarafında sürekli olarak kol kanat geren sahiplenen bir yapı olarak görülürler.

 

  • Üst dudak alttaki dudaktan daha büyük
dudak-sekli-fali-1-2

Üst dudağı alt dudağından daha büyük olan insanlar çok eğlenceli insanlardır. Sevgi dolu yapıları ve komik olmaları dolayısı ile sürekli ilgi odağı olurlar. Zaten bu durumdan çok memnun oldukları için böyledirler. Bir ortamda en eğlenceli espriler hep onlardan gelir. İnsanları güldürmeyi çok severler.

 

  • Alt dudak üstteki dudaktan daha büyük
dudak-sekli-fali-1-3

Alt dudakları üst dudaklarına nazaran daha büyük olan insanlar durağanlığı sevmeyen karakter yapısına sahiptirler. Maceraperest ruhları vardır. Yen yerlere gitmekten yeni sosyal çevreler edinmekten ve hareket etmekten büyük keyif alırlar. Durağan işler onlara uygun değildir, durağanlıktan çok çabuk sıkılır hemen hareketli bir şeyler yapmak isterler. Olumsuz durumların etkisinde uzun süre kalmak istemezler ve hemen çözüm bulma eğilimindedirler.

 

  • Dengeli dudaklar
dudak-sekli-fali-1-4

Bu gibi dengeli görünüme sahip dudakları olan insanlar, genellikle, önünde gelen her türlü görevi çözmeye yönelik dengeli, sağduyu yaklaşımı olan kişilerdir. Güçlü yönleri başkalarını dinleme yetenekleridir. Kendilerine yöneltilen eleştirileri sakinlikle karşılayan yapıları vardır ve başkalarının görüşlerine saygıyla yaklaşırlar. Onları kızdırmak neredeyse imkânsızdır.  Düşüncelerinde çok tutucu görünmelerine rağmen bardağın yarısının su yarısının hava ile dolu olabileceği ihtimalini daima düşünürler.

 

  • İnce dudaklar
dudak-sekli-fali-1-5

İnce dudakları olan insanlar genelde yalnız olduklarını düşünürsünüz ve bu duruma çoğunlukla üzülen yakınları vardır. Düşünülenin aksine onlar yalnız olmaktan çok mutlular. Ayrıca kendilerine çok  güveniyorlar ve herhangi bir problemle kolaylıkla tek başlarına baş edebiliyorlar. İnce dudaklı insanlar genelde çok fazla müzik düşkünü değildirler. Dünyanın öbür ucunda dilini hiç bilmedikleri bir adaya gitmeye kolaylıkla karar verebilirler ve gidebilirler.  Yalnızlığı seviyor olmaları hep yalnız kaldıkları anlamına gelmez, fazlaiçli dışlı olmadan ayarında sosyalleşmek  onları mutlu eder. İnsanların değerlerine önem verirler ve kendi değerlerine önem verilmesini beklerler. Düzeyli şekilde diğer insanları mutlu etmekten hoşlanırlar

 

  • Keskin kıvrımlı üst dudak
dudak-sekli-fali-1-6

Parmakla gösterilecek kadar popüler olma potansiyeline sahip yaratıcı insanlardır. Yüksek yeteneklidirler, sanatçı olma ihtimalleri çok yüksektir. Çok güçlü hafızaları vardır, yıllar geçsede gördükleri bir insanı unutmaz, ismini öğrendiği bir insanı kolaylıkla hatırlarlar. Çok meraklı ve öğrenmeye çok açıktırlar. Keskin dudaklı insanların kendilerini ifade etme konusunda mükemmel denecek yetenekleri vardır ve söylemek istediklerini çok kolay anlatırlar.

 

  • Yuvarlak kıvrımlı üst dudak
dudak-sekli-fali-1-7

Yuvarlak üst dudak kıvrımlarına sahip olan insanlar, muhtemelen merhametli, hassas ve naziktirler. Herhangi bir olumsuzluk karşısında çok üzülürler, hassas bir yapıları vardır. Başkalarına yardım edecek zamanı her zaman bulurlar. Çevresindeki insanlar her zaman onları yardıma çağırır bu yardım severlikleri eğer kabuklarını kırarlarsa onları dünyanın en yardım sever kurumlarında üst düzey yerlere getirebilir.

 

  • Kıvrımı olmayan üst dudak
dudak-sekli-fali-1-8

Dünyadaki en sorumlu ve güvenilir kişilerdir. Açık sözlü insanlardır, karşısındaki kişiyi kırma ihtimali bile olsa olması gerekeni yapar söylemesi gerektiğine inandığı şeyleri çekinmeden söylerler. “İmkansız” kelimesinin anlamını bilmezler ve sorunlar onlar için önlerine sanki onları sınamak için koyulan engeller olarak görerek hemen aşma eğilimindedirler. Kuralcı ve planlı yapıları  dolayısı ile ,  her şey tam olarak zamanında yapılmalıdır.  Yakınları ve arkadaşları onlara çok güvenir ve inanır. Basitçe ortaya çıkan ve çözülmeyi bekleyen  tüm problemleri tek ve basit bir hareketle çözebilme yetenekleri vardır.

 

  • Küçük dolgun dudaklar
dudak-sekli-fali-1-9

Bunun gibi dudakları olan insanlar haylaz bir çocuk yapısına sahiptirler. Hayattaki öncelikleri, kendi rahatlık duygularıdır. Eğer kendilerine önem vermezlerse kimse önem vermez duygusuna sahiptirler. İlk bakışta, bu insanlar genellikle bencil olarak algılanır, ancak durum böyle değildir. Onlar, bir olumsuzluk anında çevrelerindeki insanların hemen yardımına gelecek türden merhametli ve bağlı insanlardır. Hiçbir zaman çıkarları için başkalarını incitmeler.  Kendilerini önemsemeleri dolayısı ile çok zorlayıcı durumlardan kaçınırlar. Bu onların kendini korumaları açısından seçtikleri yoldur.

 

  • Çok ince üst dudak
dudak-sekli-fali-1-10

Çok ince dudakları olan insanlar benzersiz liderlik özelliklerine sahiptirler. Damarlarında akan kan, diğerlerinden farklı şekilde ziyade hırs ateşi gibidir. Başkalarını ikna etmek konusunda çok başarılıdırlar ve sahip oldukları yetenekleri bir silah olarak görür nasıl kullanacaklarını çok iyi bilirler. Hayat enerjileri gözle görülür derecede yüksektir. Zorluklar ne kadar fazla olursa olsun başarılı olmaları kaçınılmazdır. Bununla birlikte, hayata bakışlarının temeli, biriyle olmaktan ziyade birisi olmaktır, bu sebeptendir ki romantik ilişkiler kurmak çoğu zaman onlar için biraz zordur.

 

GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUZU OKUMAK İÇİN HEMEN TIKLAYIN.

 

Mutlu günler dileriz.

dilegini-tut-melek-kartini-cek günlük burç


Okuduğunuz konu: DUDAK ŞEKLİ FALI
Web adresi : http://www.sihirlikadin.com/dudak-sekli-fali/

Çeşitli alternatif bilgiler için:
DUDAK ŞEKLİ FALI Google
DUDAK ŞEKLİ FALI Yandex
Bugün: 25-May-2018 02:16:11
Ulusalarası saat: 24-05-18 23:16:11
Yazı tarihi ve Günü : 21 Nisan 2017Cuma

Benzer yazılar

Bir Cevap Yazın

Yukarı
Devamını oku:
Kavgacı mısın, savaşçı mı ?

GÜL DÜNYAYA – EMEL – ERDAL GÜNÜN ŞARKISI

ERKEĞİN 45 YAŞ SENDROMU MU, KADININ ERKEĞİ UNUTMASI MI ?

Kapat