Buradasınız
Sihirli Kadın Sitesi > Yaşam > Bülten > Çin Alışveriş Sitesi DHgate.com Türkiyede Online oldu

Çin Alışveriş Sitesi DHgate.com Türkiyede Online oldu

Çinin Online Alışveriş İnternet Sitesi DHgate.com Türkiyede yayına başladı

2004 yılında Çinin Pekin kentinde kurulan ve elektronikten giyime, sarfiyat malzemelerinden otomotive, mücevherinden spor malzemelerine kadar bir çok farklı konuda geniş bir yelpaze ile alışveriş imkanı sunan çin kökenli Online alışveriş Sitesi dhgate.com türkiyede yayına başladı….

 

cin-alisveris-sitesi-dhgate-com-turkiyede-online-oldu-40.000-uzerinde-urun-var

DHgate.com Nasıl Alışveriş sunuyor.

Yaklaşık 14 yıllık geçmişi oan çin kökenli tr.dhgate.com içerisinde yaklaşık 4 milyon global ve ülkesine göre yerel firma yaklaşık 40.000.000 farklı ürünle ihtiyacı olan alıcılarla buluşutyor.Türkiye’de Amerika Birleşik Devletleri ve macaristandan sonraki en büyük ofisine açan dhgate.com firması tarihi İpek yolunu yeniden canlandırmayı hedefliyor. Çin’in  dijital teknolojisi açısından bakıldığı zaman en büyük Dijital ticaret merkezi olan dijital trade Center diye yani dhgate.com kapılarını dünya genelindeki diğer tüm üreticilere de açtı.

Türkiye’deki ofisinin açılışına Ulaştırma Bakanlığı müsteşarı Galip zerey çek Halk Cumhuriyeti Büyükelçisi ataşesi Kayseri Melikgazi belediye başkanı Dr Mahmut Büyükkılıç stanbul Ticaret Borsası yönetim kurulu başkanı Ali Kopuz Şişli Kaymakamı İdris Akbıyık w&h git Türkiye genel müdürü Hou Yibingi LG Türkiye kurucu ortağı Özkan Kara katıldı.

İstanbul Şişli’de açılan ilk Showroom un boyutu yaklaşık 500 metrekare. Bu teşhir alanında ve Hudson içerisinde yer alan üreticilerin ürünleri sergilenecek Bunun yanı sıra Türkiye’den bu ürünlere ulaşmak isteyen tüketiciler de satın almak istedikleri ürünleri fiziki olarak mı showroom’da görme imkânına sahip olabilecekler…

 

Çin Alışveriş Sitesi DHgate.com Türkiyede Online oldu
Çin Alışveriş Sitesi DHgate.com Türkiyede Online oldu

Türkiye’deki Çin malı kalitesiz ve ucuzdur algı hatası.

Türkiye’de ne yazık ki Çin malı kalitesiz ve ucuzdur gibi bir algı söz konusudur. Bunun nedeni uzun yıllardır Çin’den Ucuz mal Türkiye’ye getirilerek neredeyse Sokak tezgahlarında satışa sunuluyor olmasıdır.

Halbuki evimizin içerisinde kullandığımız birçok yüksek maliyetli elektronik cihazın içerisinde kaliteli çin malları kullanılmakta çoğu zaman dünyada ismi olan Apple Samsung Asus Siemens Bosch gibi firmalar Hatta birçok Otomotiv firması elektronik panel veya elektronik akşamlar içerisinde Çin ürünlerini kullanır

Her ülkede olduğu gibi bir malın kalitelisi belli bir yüksek değerde üretildiği gibi daha ucuz maliyetlerde daha farklı kalitelerde de ürünler imal edilmekte ve tüketicinin bütçesine göre hizmetine sunulmaktadır….

 

Bu dijital mağaza platformlarının çoğalması tüketicilerin ihtiyaç duyduğu ürünlere firma rekabetleri dolayısı ile daha uygun fiyata ürüne kavuşma şansını sunmakta.

Mutlu günler dileriz. ..

dilegini-tut-melek-kartini-cek günlük burç


Okuduğunuz konu: Çin Alışveriş Sitesi DHgate.com Türkiyede Online oldu
Web adresi : http://www.sihirlikadin.com/cin-alisveris-sitesi-dhgate-com-turkiyede-online-oldu/

Çeşitli alternatif bilgiler için:
Çin Alışveriş Sitesi DHgate.com Türkiyede Online oldu Google
Çin Alışveriş Sitesi DHgate.com Türkiyede Online oldu Yandex
Bugün: 20-Mar-2018 12:51:54
Ulusalarası saat: 20-03-18 09:51:54
Yazı tarihi ve Günü : 8 Mart 2018Perşembe

Bir Cevap Yazın

Yukarı
Devamını oku:
19-25 MART 2018 HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

Muzip Esler Çok Yaşatır

Ege Tarifi Zeytinyağlı Pırasa

Kapat