Buradasınız
Sihirli Kadın Sitesi > Güzellik > BAYANLARA YENİ YIL HAZIRLIĞI TÜYOLARI

BAYANLARA YENİ YIL HAZIRLIĞI TÜYOLARI

BAYANLARA YENİ YIL HAZIRLIĞI TÜYOLARI ;

Yeni yılın gelişini müjdeleyen yılbaşı gecesi hepimiz açısından çok özel bir gecedir. O geceye özel bir planımız mutlaka  vardır.

Yeni seneye başlarken genel görüntümüzden daha hoş çok daha alımlı bir görünüme sahip olmayı arzu ederiz. Her ne kadar makyaj sanatını kullanarak bir nebze de olsa güzelleşiyor ve tekstil mucizesinin korse gibi araçlarını kullanarak fit görünüyor olsak da  çekiciliğin sihirli bir değnek dokundurulmuş gibi bir anda olamayacağını çok iyi biliriz , her ne kadar hepimiz birer peri olsak bile.

Bu yüzden şimdiden hazırlanmaya başlamanız için sizlere bir kaç tüyo vermek isteriz.

 

 

Yeni yıla Güzel girme önerileri;

  • Yürüyüşe Hemen Başlayın Şimdiden hareketlenmeye başlamanızı öneririz çok fazla abartmadan günde 1 saat yürüyüş kalan şu sayılı günde sıkılaşmanıza yararlı olacaktır.
  • Daha Çok Su İçin . Su tüketimini arttırmak, kafeinli gıdalarınızı azaltmakla başlamanızı önerdiğimiz bu dönemde tuz, şeker, un ve yağlı gıdaları azaltarak yürüyüşle kazanacağımız sıkılığı daha kalıcı ve sağlıklı kılacaktır. mevsim sebze ve meyvelerini tüketmeyi de unutmayalım.
  • Saç Bakımınıza Hemen Başlayın . Yılbaşına özel olarak yaptıracağımız saçlarımızın bakımını ihmal etmemek ve renk değişikliği veya kesim yaptıracaksak şimdiden hazırlıklarımıza başlamamız gerekmekte. Unutmayalım, son anda yapacağımız saç boyama işlemi sırasında herhangi bir kazaya veya kesim sonrası saçın oturmaması gibi bir duruma mahal vermememiz gerekiyor.
  • Kişisel Bakımınıza hemen eğilmelisiniz. Kişisel bakım konusunda son ana bırakılan işler bizlere kırık tırnak, tırnak batığı gibi bir çok riski de yanında getirir ayrıca kuaförünüzün doluluktan dolayı özensiz hizmet vermesine de yol açabilir. Dolayısı ile en geç 3-4 gün kala bu işlemleri bitirmiş olmaya çalışın.
  • Yüz ve Cilt Bakımı . Yüz ve Cilt bakımını da unutmayın çok iyi biliyorsunuz ki gerek maske uygulamaları gerekse dermatolojik destekler birden fazla uygulama ile daha etkin sonuç verir dolayısı ile bugünden teninize uygun cilt bakımı uygulamalarına başlamanız çok önemli.
  • Yılbaşı hediyelerinizi bugünden alın Ki zamanın geri kalanı sizin kendinizle ilgilenmeniz için boş olsun. Belki bir kaç saat geç yataaksınız fakat başkalarına aldığınız hediyeler dolayısı ile geri kalan zamanınızın sıkışma durumunu ortadan kaldırabilirsiniz.
  • Ve tabi ki kişisel alışverişleriniz; Kişisel alışverişleriniz sizin kendinize daha güvenli olmanızı daha dişi hissetmenizi sağlayacak olan içinizdeki kadını uyandıran seçimlerden oluşmasına gayret edin tabi ki iç çamaşırlarında kırmzıı kullanmanız çok yaygın ama kıyafetinize uygun olarak bordo veya kıyafetinizin tonuna göre kırmızı türevi renkleri kullanmanız tavsiyemizdir.

Yukarıda belirttiğimiz bir kaç önemli maddeyi gerçekleştirdikten sonraki çekiciliğinizi Şimdiden hayal edebilirsiniz.

Hem sizin hem de Yanınızdaki Yakışıklının şimdiden yeni yıkını kutluyoruz.

dilegini-tut-melek-kartini-cek günlük burç


Okuduğunuz konu: BAYANLARA YENİ YIL HAZIRLIĞI TÜYOLARI
Web adresi : http://www.sihirlikadin.com/bayanlara-yeni-yil-hazirligi-tuyolari/

Çeşitli alternatif bilgiler için:
BAYANLARA YENİ YIL HAZIRLIĞI TÜYOLARI Google
BAYANLARA YENİ YIL HAZIRLIĞI TÜYOLARI Yandex
Bugün: 19-Apr-2018 20:42:55
Ulusalarası saat: 19-04-18 17:42:55
Yazı tarihi ve Günü : 26 Aralık 2016Pazartesi

Benzer yazılar

Bir Cevap Yazın

Yukarı
Devamını oku:
“Fazla Kilo Depresyona Sokuyor ! ” Charlize Theron

SEYAHATLERDE KENDİNİZİ VE DEĞERLİ EŞYALARINIZI KORUMAK İÇİN

KALBİNİZİ KORUMANIZ İÇİN YAPMANIZ GEREKENLER

Kapat