Buradasınız
Sihirli Kadın Sitesi > Gezelim Görelim > Aktivite Sevenlerin Yapması Gerekenler

Aktivite Sevenlerin Yapması Gerekenler

Aktivite severlere öneriler

Eğer sürekli olarak cep telefonundan başınızı kaldıramıyor ve bu durumdan şikayet ediyorsanız artık dışarıya çıkıp aktif bir insan olmak istiyorsanız öğrenmeniz gereken hem bütçenizi koruyup hem de çok daha fazla gezebileceğiniz bazı tüyoları sizinle paylaşmak istiyoruz…

 

aktivite-sevenlerin-yapmasi-gerekenler-2.1

Kültür aktivitelerini ucuza getirme yöntemleri

Aşağıda size bahsedeceğimiz ucuza kültür etkinliklerinden faydalanma yöntemleri Gideceğiniz kültür aktivitesi konusunda herhangi bir eksik sunum içermediğinden ve kültürel etkinlikten herhangi bir feragatte bulunmadan eksilmeden izleme gezme imkanı sunduğunu dan dolayı tarafımızdan önerilmektedir yani sizlere kaliteli bir ürün yerine kalitesiz bir ürün önerisinde bulunmamak değil Aksine aynı ürünü birim maliyet açısından en uygun şekilde faydalanmanızı sağlayarak daha fazla ürün sahibi olmanızı hedeflemekteyiz…

 

Kültür-sanat aktivitelerine çok fazla katırlıyorsanız ?

Tiyatro sinema gibi aktivitelerine katılmak istiyorsanız bu etkinliklerin maliyetlerini yaklaşık yüzde elliye kadar düşürebilir böylece çok daha fazla etkinliğe katılabilirsiniz.

Öncelikle bu etkinlikler için indirim yapan internet siteleri de iyice öğrenmenizi tavsiye ediyoruz Bu sitelerin birçoğunda ilgi alanınız olan tiyatro sinema gibi etkinlikleri işaretleri bilme ve sizi haberdar edebilme özellikleri mevcut olabiliyor.

Sinemaya gitmeyi çok fazla seviyorsanız aylık 3 defa veyahutta aylık 5 defa gibi yüksek seçenekleri olan internet site abonelikleri veya sinema sistemleri mevcut bunlar özellikle Büyük şehirlerde 25 ile 30 lira civarına kadar çıkan sinema maliyetlerini Eğer sinema seyretmeyi çok seviyorsanız 10-15 liralar seviyesine Çekerek yaklaşık yüzde elli yüzde altmış daha ucuza getiriyor Böylece de eğer bütçeniz yoksa bu etkinliklerden faydalanabiliyor sunuz Eğer bütçeniz varsa da yanınızda bir kişiyi daha dahil ederek 2 kişi daha fazla sinema filmi izleyebiliyorsunuz.

Tiyatro Opera gibi etkinliklere çok fazla Katılıyor ya da Katılmak istiyorsanız Bununla ilgili özellikle Büyük şehirlerde Müzekart uygulaması birçok Devlet Tiyatrosu ve Opera salonunda indirim imkanı sağlamaktadır…

 

 

aktivite-sevenlerin-yapmasi-gerekenler-erken-rezervasyon

Tarih gezisi yapıyorsanız ne yapmalısınız

Tarih ve kültür gezisi yapıyorsanız Aynen yukarıda belirttiğimiz gibi Türkiye’ye içerisindeki geziler için mutlaka bir adet senelik Müzekart edinmenizi tavsiye ediyoruz.

Birçok müze ve saray gibi yerlerde ücretsiz gezme imkanı sunan Bu kart 12 adet müze fiyatına sizleri Bir yıl boyunca birçok yere gezme imkanı sağlıyor.

Kültür gezilerinde kesinlikle sadece turların sizlere sunduğu imkânlarla kısıtlı kalmamanız öneriyoruz bu seyahatler sırasında gerek yurt içinde gerekse yurt dışında daha önceden oralarda bulunmuş olan insanların yorumlarının içerdiği blog ve Forum siteleri mevcut bunları yeterince araştırmanız ardından Birkaç tanesinin çok güvenilir olduğunu ve orada yazan kişilerin çok samimi bilgiler vererek hem geçirdiğiniz zamanı daha efektif kullanmanıza yardımcı olduğunu hem de çok daha düşük bütçelerle çok daha fazla yer gezebildiğin izi Sizlerde görüyor olacaksınız….

 

Erken rezervasyon maliyet düşürür.

Erken Rezervasyon gerek yolculuk şekli konusunda yani uçak veya otobüs yada gemi sizlere maddi anlamda büyük indirimler sunmakla beraber tatilinizi önceden planlamanız konusunda sizleri doğru şekilde organize olmak konusunda teşvik eder. Otel rezervasyonlarında da erken alımlar maddi anlamda büyük imkanlar sunar. Havacılık firmaları erken rezervasyon imkanı sunduğu gibi aynız amanda toplu uçuş satışları yıllık uçuş paketleri gibi imkanları da zaman zaman sunabilmekte böylece çok sayıda uçuşu çok uygun fiyatlara getirebilmektesiniz…

 

 

aktivite-sevenlerin-yapmasi-gerekenler-teknolojiyi-dogru-kullanin

Teknolojiyi doğru kullanın

Hemen hemen hepimizin elinde neredeyse binlerce liralık akıllı telefon adı verilen telefonlar mevcut. Bu cihazlar üzerinde ekli olan navigasyon adı verilen yer bulmanızı sağlayan uygulamalar da hepsinde yüklü olarak sizlere satılmakta. Bu navigasyon özelliği hem Bulunduğunuz yerin neresi olduğu ile ilgili size Bilgi verirken hem de Çevrenizde bulunan tarihi alanlar seçeneği ile sizlere aynı zamanda bulunduğunuz şehir içerisinde yer alan tarihi bölgelerin adreslerim de size kolayca vermektedir. Navigasyonlu mutlaka kullanın Eğer telefonunuzdaki navigasyonu yetersiz buluyorsanız birçok farklı Navigasyon uygulaması ücretsiz olarak App Store ve hatta Google Play Store‘dan edilebilmektedir…

 

Gezi Uygulamaları

Gezi aplikasyonları kullanmaktan çekinmeyin. Yine app Store Ve Google Play Store’dan edinebileceğiniz güvenilir üreticiler tarafından üretilmiş seyahat aplikasyonları mevcuttur bu aplikasyonlar sizlere Bulunduğunuz bölgeye içerisinde yer alan gezilebilecek alanların bilgisini vermektedir.

 

Toplu alım siteleri

Organizasyonları takip edebilmek için yine organizasyonlar ile ilgili hem satış yapan hemde bilgilendirme yapan aplikasyonları mutlaka mobil cihazlarınıza yükleyin. Bunlara grup halinde satın almalar yapma imkanı sağlayan ve yüksek indirimler sağlayan internet sitelerinin aplikasyonları da eklerseniz indirimli bilet bulabilmek ve organizasyona katılabilmek için fırsatları kaçırmamış olursunuz.

Unutmayın cebinizde taşıdığınız o en az 1000 liralar civarındaki cihazlar o fiyatları sizlere hizmet edebilmek amacıyla hak etmektedir mutlaka onlardan bu faydayı sağlayarak fiyatlarını çıkarttın.

Sizlerin de bizlerle paylaşmak istediğiniz Seyahat tüyoları mevcutsa lütfen çekinmeden paylaşın.

Güzel Günler dileriz…

dilegini-tut-melek-kartini-cek günlük burç


Okuduğunuz konu: Aktivite Sevenlerin Yapması Gerekenler
Web adresi : http://www.sihirlikadin.com/aktivite-sevenlerin-yapmasi-gerekenler/

Çeşitli alternatif bilgiler için:
Aktivite Sevenlerin Yapması Gerekenler Google
Aktivite Sevenlerin Yapması Gerekenler Yandex
Bugün: 25-Apr-2018 06:11:27
Ulusalarası saat: 25-04-18 03:11:27
Yazı tarihi ve Günü : 18 Mart 2018Pazar

Benzer yazılar

Bir Cevap Yazın

Yukarı
Devamını oku:
Adet Şişkinliği Nasıl Önlenir

23-29 NİSAN 2018 HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

Elizabeth Hurley’in oğlu ” Anne Giyin Artik, Utaniyorum”

Kapat