Buradasınız
Sihirli Kadın Sitesi > Astroloji > 20 MAYIS 2017 CUMARTESİ BALIK BURCU GÜNLÜK YORUMU

20 MAYIS 2017 CUMARTESİ BALIK BURCU GÜNLÜK YORUMU

20 MAYIS 2017 CUMARTESİ BALIK BURCU GÜNLÜK YORUMU

(21 ŞUBAT – 20 MART)

AŞK: Karşı cins ile ilişkiler konusunda temel olarak doğru şekilde davranıyorsunuz fakat bu süreçte gönül ilişkilerinde biraz daha dikkatli olmalısınız, yıldızınız zaman zarfında kararsızlık sinyalleri gönderiyor.İçsel gel gitler, kararsızlıklar sizi arzu ettiğiniz ilişki düzeyinden uzaklaştırabilir. Bu dönem belki de biraz yalnız kalmak sizin için en doğru olan seçenek olabilir. Fazla sizi kaosa sürükleyebilecek düşüncelerden uzak duracak şekilde, sadece kendinize vakit ayırarak bir gün geçirmenizi öneririz.

BALIK BURCU

PARA: Bu dönem sizi istediğiniz maddi duruma ulaşmanız açısından sağanak yağmur gibi parasal fırsatlar sizi sarıyor olacak, gözlerinizi açık tutun. Maddi anlamda sadece sizin döneminiz. Sahip olmak istediklerinize ulaşabilmek için birikim yapmanın, eski bir sözle “küpü doldurmanın” tam zamanı.

AİLE: Karşınıza gelen konular hakkında kısa cümleler kullanmaya çalışın. Konu ile ilgili uzun cümleler içerisinde söylediğiniz bazı cümleler aileniz tarafından yanlış yorumlanabilir. Bugün kısa cümleler kurun.

SAĞLIK: Sağlık anlamında zor günler geride kalmak üzere. Bu dönemde geçmiş dönemde yaşadığınız sağlık ile ilgili sorunlarınızı iyileştirme dönemi içerisindesiniz. Yapmanız gerekenleri zaten biliyorsunuz. Uygulamayı unutmayın.

GENEL : Kaygılarınızı gerçek temellere oturtmalısınız yoksa kapıldığınız endişe ve evham duygusu normalde kolaylıkla aşabileceğiniz sorunları içinden çıkılmaz hale getirebilir. Sizin gerçekleri görmenizi engelleyen engeller kafanızın içerisinde yükseliyor. O engelleri aşmak da yaratmak kadar kolay bunu hatırlayın.

DİLEK CEVABINIZ: Arzu ettiğiniz şeyler yani dilekler sizin gönlünüzden geçenler olmalı başkalarını dileklerine yada sahip olduklarını dilemeniz gerekmez sizi gerçek anlamda mutlu eden şeyleri dilemeye gayret edin . Ancak o zaman o doğrultuda harekete geçmeniz izi dileğinize kavuşturur.

Balık Burcu Kadını, yükselen burcu günlük  yorumunu okumak için hemen  TIKLA .

dilegini-tut-melek-kartini-cek günlük burç


Okuduğunuz konu: 20 MAYIS 2017 CUMARTESİ BALIK BURCU GÜNLÜK YORUMU
Web adresi : http://www.sihirlikadin.com/20-mayis-2017-cumartesi-balik-burcu-gunluk-yorumu/

Çeşitli alternatif bilgiler için:
20 MAYIS 2017 CUMARTESİ BALIK BURCU GÜNLÜK YORUMU Google
20 MAYIS 2017 CUMARTESİ BALIK BURCU GÜNLÜK YORUMU Yandex
Bugün: 24-Feb-2018 16:50:58
Ulusalarası saat: 24-02-18 13:50:58
Yazı tarihi ve Günü : 19 Mayıs 2017Cuma

Benzer yazılar

Bir Cevap Yazın

Yukarı
Devamını oku:
PEYNİRLİ VALİDE SULTAN BÖREĞİ

Tüp Bebek Tedavisi Konusunda Bilinmesi Gerekenler

26 ŞUBAT-4 MART 2018 HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

Kapat