Buradasınız
Sihirli Kadın Sitesi > Astroloji > 15 HAZİRAN 2016 ÇARŞAMBA AKREP BURCU GÜNLÜK YORUMU

15 HAZİRAN 2016 ÇARŞAMBA AKREP BURCU GÜNLÜK YORUMU

15 HAZİRAN 2016 ÇARŞAMBA AKREP BURCU GÜNLÜK YORUMU

AŞK: Bu dönemde kendinize duyduğunuz fazla güven sizleri ön göremeyeceğiniz bir hata yapmaya sürükleyebilir. Duygusal yaşamınızı etkileyebilecek olan bu duruma dikkat edin. Unutmayın hata insanlar için ama kendinize olması gerekenden fazla güvenerek yaptığınız hataların sonuçlarının boyutu çok büyük olabilir.

PARA: Yeni bir maddi atılım yapmanın tam zamanı. Önünüze 2 seçenek gelecek bunların hangisini değerlendirirseniz değerlendirin her ikisi de şu anki durumunuzdan sizi daha iyi bir duruma getirecek. Bu süreçte kararsızlık kaybetmek demek. Muhakkak karar verin

AİLE: Sebebe değil çözüme odaklanma zamanı. Boş verin geride yaşadığınız huzursuzlukları kavgaları. Eğer çözüm konusunda bir arayış içine girmezseniz yakın zamanda Aile fertleri olarak hepiniz kaybeden tarafta olacaksınız. Ortak fayda arama zamanı hem siz hem de tüm aileniz için.

SAĞLIK: Sağlık sizin açınızdan iyi ama çevrenizde duyacağınız olumsuzlukları kendinizde endişe yapmak için kullanmayın. Unutmayın birçok hastalık ruh halimizin durumuna göre belirir. Kendiniz için endişelenmek yerine daha sağlıklı olmak için yapmanız gerekenlere yönelin.

BURÇLAR

GENEL : Yıldızınız parlıyor ve siz bunu farkındasınız. Bu durumu farkında olmanızın verdiği güvenle kibir duygusuna  sürüklenmemeye gayret etmelisiniz. Şansınız uzun sürmeyebilir ve önümüzdeki dönemde bugün kapılabileceğiniz kibirli davranışların bedelini hiç istemediğiniz şekillerde ödemek durumunda kalabilirsiniz.

DİLEK CEVABINIZ: Dileğiniz gerçekleşti ama şimdi yeni bir tanesini istiyorsunuz. Bu sefer daha dikkatli dileyin o da gerçekleşecek ama gerçekleştiğinde o kadar da mutlu olmayabilirsiniz.

dilegini-tut-melek-kartini-cek günlük burç


Okuduğunuz konu: 15 HAZİRAN 2016 ÇARŞAMBA AKREP BURCU GÜNLÜK YORUMU
Web adresi : http://www.sihirlikadin.com/15-haziran-2016-carsamba-akrep-burcu-gunluk-yorumu/

Çeşitli alternatif bilgiler için:
15 HAZİRAN 2016 ÇARŞAMBA AKREP BURCU GÜNLÜK YORUMU Google
15 HAZİRAN 2016 ÇARŞAMBA AKREP BURCU GÜNLÜK YORUMU Yandex
Bugün: 20-Mar-2018 12:29:07
Ulusalarası saat: 20-03-18 09:29:07
Yazı tarihi ve Günü : 14 Haziran 2016Salı

Benzer yazılar

Bir Cevap Yazın

Yukarı
Devamını oku:
19-25 MART 2018 HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

Muzip Esler Çok Yaşatır

Ege Tarifi Zeytinyağlı Pırasa

Kapat