Buradasınız
Sihirli Kadın Sitesi > Astroloji > 12 OCAK 2017 PERŞEMBE BALIK BURCU GÜNLÜK YORUMU

12 OCAK 2017 PERŞEMBE BALIK BURCU GÜNLÜK YORUMU

12 OCAK 2017 PERŞEMBE BALIK BURCU GÜNLÜK YORUMU

AŞK: İlgi beklemek çok doğal bir duygu. Sizin de tabi ki ilgi görmeye fark edilmeye ihtiyacınız var. Duygusal ilişki içerisinde olduğunuz veya olmak istediğiniz kişinin sizi aramıyor olması sizi düşünmediği, sevmediği anlamına gelmez. Bu konuda karşınızdakini zorlamanız gereksiz bahaneler üretilmesine sebep olabilir. Baskıdan ve gereğinden fazla ilgi görme isteğiniz aslında tamamı ile sizinle ilgili, bunu biliyorsunuz. İlgi görme ihtiyacınızın kafanızı karıştırmasına izin vermemelisiniz.

BALIK BURCU

PARA: Yeni bir maddi atılım yapmanın tam zamanı. Önünüze bir çok  seçenek gelecek bunların hangisini değerlendirirsenzi değerlendirin her ikisi de şu anki durumunuzdan sizi daha iyi bir duruma getirecek. Bu süreçte kararsızlık kaybetmek demek. Muhakkak karar verin

AİLE: Çok yakınınızda olan birisi kendi çıkarları için sizi kullanıyor olabilir. Gözlerinizi dört açın aile ilişkilerinizi sıkıntıya sokan durumlar olabilir. Unutmayın insanlar kötü niyetli olmasalar bile bazen kendi menfaatleri için yakınındakilere istemeden de olsa zarar verebilir.

SAĞLIK: Daha önce yaşadığınız kronik yada alerjik bir durumla karşılaşabilirsiniz bağışıklık sisteminizin düşük olduğu bir periyotdasınız.

GENEL : Kaygılarınızı gerçek temellere oturtmalısınız yoksa kapıldığınız endişe ve evham duygusu normalde kolaylıkla aşabileceğiniz sorunları içinden çıkılmaz hale getirebilir. Sizin gerçekleri görmenizi engelleyen engeller kafanızın içerisinde yükseliyor. O engelleri aşmak da yaratmak kadar kolay bunu hatırlayın.

DİLEK CEVABINIZ: İçinize bakın bu dileğinizin gerçekleşip gerçekleşmeyeceğini siz zaten çok iyi biliyorsunuz. Sizin için olumlu ise ne mutlu olumsuz ise dilek kutusu hep açık…

Sevgili Balık insanı, yükselen burcunun günlük yorumunu okumak için hemen  TIKLA .

2017 YENİ YIL BURÇ YORUMUNU OKUMAYI SAKIN UNUTMAYIN ,HEMEN TIKLAYIN

dilegini-tut-melek-kartini-cek günlük burç


Okuduğunuz konu: 12 OCAK 2017 PERŞEMBE BALIK BURCU GÜNLÜK YORUMU
Web adresi : http://www.sihirlikadin.com/12-ocak-2017-persembe-balik-burcu-gunluk-yorumu/

Çeşitli alternatif bilgiler için:
12 OCAK 2017 PERŞEMBE BALIK BURCU GÜNLÜK YORUMU Google
12 OCAK 2017 PERŞEMBE BALIK BURCU GÜNLÜK YORUMU Yandex
Bugün: 24-May-2018 01:05:12
Ulusalarası saat: 23-05-18 22:05:12
Yazı tarihi ve Günü : 11 Ocak 2017Çarşamba

Benzer yazılar

Bir Cevap Yazın

Yukarı
Devamını oku:
Çocuklara Neden “Yapamazsın” Denilmemeli

44’lük Heidi Klum, 28’lık Sevgilisiyle Tatilde aşk yaşıyor

Cem Yılmaz ile Defne Samyeli Aşk Yaşıyor

Kapat