Buradasınız
Sihirli Kadın Sitesi > Astroloji > 11 ŞUBAT 2017 CUMARTESİ BOĞA BURCU GÜNLÜK YORUMU

11 ŞUBAT 2017 CUMARTESİ BOĞA BURCU GÜNLÜK YORUMU

11 ŞUBAT 2017 CUMARTESİ BOĞA BURCU GÜNLÜK YORUMU

(21 NİSAN – 20 MAYIS)

AŞK: Hem kendiniz hem karşınızdaki insanın sadakatini sorgulama ihtimaliniz çok yüksek olan bir süreç içerisindesiniz kısaca,güvensizlik duygusu ile dolu bir dönemine giriyorsunuz. Karşı cinse biraz daha fazla güven duymaya çalışmanız gereken bir dönem. Size yardımcı olmaya çalışan karşı cins ile iletişiminiz kuvvetleneceği bir horoskop dönemine giriyorsunuz. Birlikte hayatı çok daha kolay ve mutlu yaşayabilirsiniz.

BOĞA BURCU

PARA: Para kısa zamanda ulaşılabilir bir şeydir. Aynı şekilde çok kısa zamanda kayıp da edilebilir. Bu durum her insanın moralini bozar . Bu süreç içinde geleceğinize yapacağınız yatırımlara yön vermeye gayret etmelisiniz. Böylece finans anlamında gelecek kaygılarınız minimuma inecektir. Daha huzurlu ve rahat hissedersiniz.

AİLE: Ailenizin içerisindeki dengeleri dışarıdan müdahaleler bozuyor olabilir. Eğer böyle bir dengesizlik hissediyor veya görüyorsanız tam bu sıralar duruma müdahale etmeniz gerekiyor. Eğer böyle bir durum var ve siz bunu görmezseniz aileniz bu durumu fark ettiğinde çok önemli taşlar yerinden oynamış ve istenmeyen durumlar içerisine düşülmüş olabilir. Fakat size en önemli tavsiyemiz bu uyarı veya müdahaleleri yaparken fevri tavırlardan uzak durmanız ve bunu neden yaptığınızı korkularınızı belirterek yapmanız olacak.

SAĞLIK: Sağlık ile oyun oynanmaz. Bu dönemde yaptıklarınız vücudunuzda ilerideki dönemlerde olumsuz şekillerde kendini gösterebilir. Kendinize daha iyi davranmaya çalışın. Sizin sağlığınız için gerekenleri sizden daha iyi kimse bilemez.

GENEL : Yakın zamanda çok güzel haberler alacaksınız. Bu haberlerin ardı arkası kesilmeyecek. Alacağınız olumlu kararlar için tamda dirayetli olma zamanı. İsteklerinizden vazgeçmeyin, gerçekleşecekler.

DİLEK CEVABINIZ: Dilek sizin ama siz henüz dileğinize ulaşmak için hazır değilsiniz. Hazır olduğunuzda dileğinize zaten kavuştuğunuzu göreceksiniz.

Sevgili Boğa burcu, yükselen burcu günlük  yorumunu okumak için hemen  TIKLA .

dilegini-tut-melek-kartini-cek günlük burç


Okuduğunuz konu: 11 ŞUBAT 2017 CUMARTESİ BOĞA BURCU GÜNLÜK YORUMU
Web adresi : http://www.sihirlikadin.com/11-subat-2017-cumartesi-boga-burcu-gunluk-yorumu/

Çeşitli alternatif bilgiler için:
11 ŞUBAT 2017 CUMARTESİ BOĞA BURCU GÜNLÜK YORUMU Google
11 ŞUBAT 2017 CUMARTESİ BOĞA BURCU GÜNLÜK YORUMU Yandex
Bugün: 20-Apr-2018 04:29:52
Ulusalarası saat: 20-04-18 01:29:52
Yazı tarihi ve Günü : 10 Şubat 2017Cuma

Benzer yazılar

Bir Cevap Yazın

Yukarı
Devamını oku:
“Fazla Kilo Depresyona Sokuyor ! ” Charlize Theron

SEYAHATLERDE KENDİNİZİ VE DEĞERLİ EŞYALARINIZI KORUMAK İÇİN

KALBİNİZİ KORUMANIZ İÇİN YAPMANIZ GEREKENLER

Kapat